Úvodní stránka > Různé > Jez a kočka v mikrovlnce

Jez a kočka v mikrovlnce

30. července 2011 Napsat komentář Go to comments

obrázek přebrán z webu geograph.org.uk

Tak jsem se dočetl (zde), že jsou nebezpečné jezy. Konkrétně jeden, v Řepčíně, kde se již utopilo hodně lidí. A pozůstalí se rozhodli „činit právní kroky“.

Trochu odbočím. Kdysi jsem četl, že jakási dáma v USA žalovala výrobce mikrovlnných trub. Měla totiž kočku. A kočka byla mokrá. Nevím, jestli zmokla, ale paní se rozhodla jí usušit. V mikrovlnné troubě. A jaké bylo její překvapení, když kočka sušení nepřežila.

Tehdy jsem si pomyslel, že lidská blbost je nekonečná, stejně jako míra amerického právníka kam až zajít. Paní totiž soud s výrobcem mikrovlnných trub vyhrála a od té doby je u amerických mikrovlnek v návodech k použití uvedeno, že nejsou vhodné pro sušení koček.

Od malička vím, že do řeky se, mimo jiné, neleze pod a ani nad jezem. A kdo se tam utopí tak si za to může sám. Je to prostě jeho blbost.

Upřímně je mi líto pozůstalých po těch, kteří si pod výše uvedený jez vlezli. A o to víc věřím, že u nás ještě špetka zdravého rozumu je a nikdo nebude soudem hnán k zodpovědnosti. Věřím v to o to více, že jsem přesvědčen, že pozůstalí nejsou ti, kteří tento nápad dostali. Ve článku na který odkazuji jsem si totiž všiml věty: „Dostali jsme nabídku právní pomoci .“ řekl otec zemřelého“

Víte, že v USA se někteří advokáti na takové kauzy specializují?

titulní obrázek přebrán z webu geograph.org.uk

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: