Úvodní stránka > Ze zahraničí > Kluci mají penis, holky zase vagínu. Tedy prozatím…

Kluci mají penis, holky zase vagínu. Tedy prozatím…

04. prosince 2012 Napsat komentář Go to comments

man_woman_pLa7E_16298Věta z názvu je povědomá většině čtenářů. Je z filmu „Policajt ze školky“ a prozatím je pravdivá a není zakázaná. Prozatím.

Když jsem psal minulý článek, pozastavoval jsem se, již podruhé, nad tupostí a možná i určitou trapností, tzv. ochránců ženských zájmů při prosazování, nebo spíše při násilném prosazování umístění žen do vedení podniků.

Celé je to ale horší, než to na první pohled vypadá. Pokud se to pouze čte, jedno jestli na monitoru nebo papíře, tak jsou to strohá fakta.

Kdokoli, je jedno, jestli zastánce uvedeného nesmyslu a nebo s názorem, který je blízký mému, prostě píše. Ale papír (nebo monitor, klávesnice, či cokoli co můžete doplnit jako alternativu) nezobrazí to podstatné. Bohužel jsem to podstatné částečně viděl. A nebylo mi z toho dobře.

Krátce po zveřejnění článku jsem sledoval v televizi 29.11. na ČT 1 diskuzní pořad „Máte slovo s M. Jílkovou“ který byl právě na dané téma.

Hosté byli tři odpůrci a tři zastánci mnou kritizovaného paskvilu. Mezi odpůrci byli dva muži a jedna žena a mezi zastánci dvě ženy a jeden muž.

Nevzpomenu si přesně na jména, jistě je naleznete díky odkazu sami

Odpůrci, podle mého názoru, racionálně kritizovali a kritizující žena velice hezky uvedla, že nepotřebuje, aby se jí nějaká nařízení zastávala. Chce mít svojí volbu a sama se rozhodnout co bude a co nebude dělat a dosáhnout toho chce svým vlastním úsilím. Paní rozhodně není řadovou zaměstnankyní a ve vedení své politické strany není jen proto, že se rozhodla, sama rozhodla, jinak.

Zastánci byli jiní. U nich jsem si poznamenal jména. Snad proto, abych se jim, kdyby mohlo dojít k setkání, mohl vyhnout.

Pan Vodrážka, (ne poslanec Vodrážka, ale jeho jmenovec) hudebník, publicista, skrytý transsexuál a dle serveru Translidé i teoretik chaosu, který na mě působil jako lehce zfetovaný člověk, argumentoval zcela mimo mísu a pokud neomílal naučené fráze z pomezí psychologie a filozofie, kde navíc tak trochu míchal jablíčka a hruštičky, tak argumentoval jakýmisi zkušenostmi ze západu (je zajímavé, že spousta levicových intelektuálů, mezi které pan Vodrážka evidentně patří, někdy tvrdí, že vše ze zahraničí je špatné, ale někdy se jim to hodí).

Manažerka Janíčková, která se na svět i protiargumenty dívala doslova blaseovaně povýšenýma očima. Její pohodu muselo jistě narušit když bylo moderátorkou Jílkovou i protistranou několikrát prokouknuto její skutečné smýšlení. Když se například podřekla a dala najevo, že o osud obyčejné pokladní ze samoobsluhy se zase tolik nezajímá (jde přece hlavně o manažerky jako je ona, že) a nebo když prozradila, že součástí jejích rad manažerkám je například to, jak se dostat k vlivným lidem.

Militantní feministka Kavková pak trio zastánců poměrně úspěšně završila. Když jsem viděl její násilný úsměv, nasazený v případě, kdy jí došly argumenty, došlo mi, že bych se k ní asi v prázdné místnosti zády neotočil.

Nebudu diskuzi probírat. Můžete se na ní podívat sami a nebo jste jí dokonce viděli. Chci tím jen doplnit to, co píšu výše. Pokud něco čtete je dobré to někdy i vidět na vlastní oči. A uvedená diskuze je mohla otevřít i těm, kteří prozatím jen četli a zcela jistě nevěděli, co je a co není správné.

Zastánci uvedeného paskvilu se odhalili. Oni jsou ti, kteří vědí co je pro druhé dobré. Argumenty zase tak nutné nejsou. Diskuze? I ta je zbytečná a pokud by nebyla v televizním pořadu, tak by asi nebyla vůbec.

Ale pozor. Tím to nekončí. To je totiž jen vrcholek pyramidy. Když zastánci tvrdili, že je nutné měnit myšlení lidí a zařadili se tak mezi z historie dobře známé obludy, tak o svých cílech nelhali.

Jak jinak si vysvětlit situaci o které se, kupodivu, na veřejnosti příliš nehovořilo. Hračkářská firma Top-Toy ve svém katalogu (viz zde), respektive v jeho mutaci pro Švédsko, v rámci tzv. genderové vyváženosti v této verzi propaguje své hračky poněkud nezvykle. Holčičky nafasovaly autíčka a pistolky a kluci si v katalogu hrají s panenkami. Prozatím tedy (doufejme) jen v katalogu.

Jestli si úchylní sociální inženýři představují změnu myšlení experimentováním s dětmi, tak se mi skutečně potvrzuje to, že nemají žádné zábrany a stejně tak bez zábran bychom jim měli čelit.

Není zřejmě náhodou, že uvedená podivnost vznikla ve Švédsku, kde politici asi už neví, jak zlikvidovat poslední zbytky normálnosti. Ve Švédsku, kterým argumentují socialisté a podobná verbež, ve Švédsku, které kdysi vyrábělo dobrá auta a nezmůže se již ani na to, ve Švédsku, které díky své pseudosociální politice přišlo o většinu velkých plátců do státního rozpočtu.

Ve Švédsku, kde asi přestane platit i věta z nadpisu.

Doufejme, že nebude větou historickou. Pro jistotu si jí zapamatujte. Kluci mají penis, holky zase vagínu.

  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. 22. prosince 2012 (17.51)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: