A zase ta…

23. prosince 2012 Napsat komentář Go to comments

eussrNebojte, nevzpomínám v předvánočním čase na televizní pohádky o Lucii.  Jen nám opět vystrčila růžky eurokomisařka Redingová.

Tato politička, která zastává, opravdu zvláštně nazvaný, post komisařky pro Spravedlnost, základní práva a občanství je totiž opravdu snaživá a neúnavná.

O jejích aktivitách jsem se již na stránkách tohoto blogu zmiňoval, naposledy jsem jí okrajově připomenul v minulém článku. Dnes se dozvídám o jejím novém návrhu. Není to sice návrh oficiální, nicméně je stejně, ne-li více strašidelnější, jako její výmysly z minula.

Redingová v rozhovoru pro inforadio.de tvrdí, že by se EU měla vyvinout ve Spojené státy evropské s centrální vládou! Informace o rozhovoru česky naleznete zde a rozhovor si můžete poslechnout zde.

V odkazované aktualitě se sice píše o tom, že takové nápady jsou odmítány politiky i občany unijních zemí, ale nezapomínejme na jedno velké ALE!

Již dřívější Redingové nápady vypadaly jako fantasmagorie a… prošly.

Na její nápad s kvótami jsem na tomto blogu již upozorňoval. 31. března 2012 jsem upozorňoval na snahu a 27. listopadu jsem již mohl kritizovat návrh směrnice.

V jiném, přebraném, článku o roamingu jste se mohli dočíst o tom, kdo vlastně zaplatí levné volání, které drtivá většina lidí nepotřebuje (pokud tedy nejste europoslanec a nepoužíváte roaming každý den) ale nebylo v něm uvedeno, že za tímto paskvilem stojí také Redingová. (viz wiki)

Buď je tedy eurokomisařka geniální vizionář a nebo něčí bílý kůň. A nebo oboje.

Mimochodem, víte že výraz Eurokomisařka pro Spravedlnost, základní práva a občanství je hodně podobný jinému výrazu? Lidový komisař vnitra. Jeden z nich se jmenoval se Lavrentij Pavlovič Berija

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: