Úvodní stránka > Ze zahraničí > 1. únor – Světový den džihádu

1. únor – Světový den džihádu

hidjabSakra. Překlepl jsem se v nadpisu. Správně mělo být oznámeno, že včera proběhl první Světový den hidžábu.

Hidžáb je takový ten hadr, co si dávají na hlavu muslimské ženy. Říkejme mu jak chceme. Hadr, šátek, závoj. Výsledek bude vždy stejný a bude, víceméně, znamenat to, co uvádí výše v odkazu Wikipedie.

Dnešní multikulturní aktivisté ale podle všeho nevědí co si vymyslet nového a inteligentního a tak tedy vymysleli Světový den hidžábu, který připadá na první únorový den. Tento den si, podle informací serveru iHned.cz vymyslela jedna ze Somálska do USA přistěhovalá muslimka, která tak chce, aby i jiné ženy porozuměly jejím pocitům. Tím, že si ten hadr nasadí.

V odkazovaném článku se například dozvíme i pocity jakési sedmnáctileté nemuslimky, která si hidžáb nasadila a vyrazila s kamarádkou na nákupy.

Spolu s kamarádkou si na hlavy připnuly šátky a vyrazily jako obvykle do obchodního domu. Většinou je obchodníci zastavovali, nabízeli své zboží, ptali se, zda nepotřebují pomoc s výběrem a stále se usmívali. Tentokrát se ale nic takového nedělo.

Nemluvili na nás, tvářili se, jako kdybychom neexistovaly. Nechtěli na nás zírat, tak se raději nedívali vůbec. V jednom obchodě ale byla malá asi čtyřletá holčička, která se své maminky zeptala, jestli jsme teroristky. Ta jí něco pošeptala, zlostně se na mě podívala a odvedla ji za ruku pryč z toho obchodu, dodává.

zdroj

Sedmnáctiletá slepička asi byla překvapena. Možná by ale byla daleko více překvapena, pokud by „osvětu“ podobného typu, například propagaci nošení minisukní, začala provádět v nějaké muslimské zemi. Možná by i pochopila ty nevraživé pohledy. Pokud by to tedy stihla.

Nepatřím k těm, kteří by chtěli něco zakazovat. Ale již na svém původním blogu jsem zcela jasně uvedl, že pokud po nás někdo chce, abychom u něj dodržovali jeho pravidla, bude i on dodržovat pravidla naše.

Proto považuji podobné aktivity za nebezpečné. Možná tato akce způsobí lehký orgasmus jedné Somálce, ale pro opravdové muslimy to bude jen další projev slabosti a podpora tvrzení, že ten ďábelský nevěřící západ slábne.

O to nebezpečnější je nadšení aktivistů, kteří se možná vážně domnívají, že spasí svět. Jenže realita je jiná, než vypadá přes okna kaváren a debatních kroužků.

Teď už jen zbývá, aby někdo vymyslel Světový den, kdy byste si měli zkusit gay sex. Já se tedy nezúčastním, ale začněte si raději prohlížet svého souseda.

Reklamy
  1. 02. února 2013 (0.13)

    Kdysi jsem si ten HADR na hlavu nasadila… ne ovšem ve snaze porozumět pocitům neznámé Somálky, ale protože můj ex byl muslim. To, že jsem k islámu nakonec nekonvertovala, hadr nijak nezavinil. I když. Multikulturismus – nebo spíš postmultikulti… JE nebezpečný téměř stejně jako islám – především v případě, že je aplikován bez přemýšlení a mechanicky. A jiný systém myšlení u valné většiny současných spoluevropanů bohužel většinou dost postrádám.

  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: