Úvodní stránka > Z domova > Zařídí nám EU i společné šatny?

Zařídí nám EU i společné šatny?

satnyNěkolikrát jsem, např. zde či zde, poukazoval na to, že EU se stará o věci o které by se neměl starat vlastně nikdo. Jenže úředníci, kteří se ve své zbytečnosti domnívají, že vědí co je pro nás dobré, si pokoj nedají a jsou připraveni kdykoli páchat dobro.

Je všeobecně známé, alespoň se to domnívám, že ženy žijí déle a jaksi bezpečněji než my muži. Nechci rozvádět důvody, nejsou zase tak podstatné. Jen uvádím fakt; zajisté se naleznou výjimky. Pokud byste to chtěli znát přesněji a mít k dispozici třeba i nějaké ty tabulky, výpočty a nebo statistiky, zeptejte se nějakého pojišťováka. Dokud to bude umět vysvětlit. Příští generace pojišťovacích agentů to asi už vědět nebude. Byly by to pro něj nepotřebné údaje.

Dnes jste se mohli dočíst, že rozhodnutím Soudního dvora EU se musí sjednotit u pojišťoven a penzijních fondů sazby pojištění pro ženy a muže, tedy pro ženy proběhne zdražení.

Úředníkům EU, pro které je slabý i přívlastek „přitroublí“ se zřejmě zdálo, že zohlednění rizik při stanovení pojistných a podobných tarifů je ze strany pojišťoven jen jakási snaha o vytváření tabulek a nižší platby žen za jejich produkty jsou nabízeny z rozmaru jejich ředitelů.

Podle všeho nedokáží pochopit to co dokáže myšlenkově zpracovat i třináctileté dítě (vyzkoušeno, dokáže).

Dle odkazovaného článku je možné, že platby žen u zmíněných produktů vzrostou až o 80 procent. Je sice pravdou, že díky dalším předpisům EU, těch o zastoupení žen ve vrcholných pozicích některých podniků, na to ženy asi peníze mít budou, nicméně nedoporučuji v to příliš doufat.

Co je ale jisté je to, že takové nařízení je opět dalším hrubým zásahem do svobod občanů a jako takové je neomluvitelné. A Evropský soudní dvůr se tak projevil jen jako banda obyčejných kašparů , která si nezaslouží žádný respekt.

I když, pokud zrovnoprávní pohlaví tak, že by na plovárnách byly společné šatny, pak bych o přehodnocení svého postoje uvažoval…

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: