Úvodní stránka > Ze zahraničí > Socialisté všech zemí, jděte do…

Socialisté všech zemí, jděte do…

20110706184241_assKdyž ve filmu „Pelíšky“ poslal herec Kodet proletáře všech zemí do prdele, tak možná necílil zcela přesně. Měl tam poslat spíše socialisty. Protože socialisté jsou opravdovou zhoubou.

Když ve Francii začala socialistická Hollandeho vláda s experimenty, nebo spíše krádežemi, zjistila, že ti, kterým bylo plánováno krást, mění svůj daňový domicil. Je přeci logické, že bude-li mě někdo postihovat za úspěch, nenechám si to líbit.

Projevuje se tak staré přísloví, že kdo chce víc, nemá nic. Stejně tak se projevuje i intelektuální omezenost socialistů, kteří nechápu, že zvyšováním a zaváděním dalších a dalších nesmyslných daní není možné docílit vyššího výběru. Pomineme-li faktickou nemorálnost daní, tak zvýšení úspěšnosti jejich výběru je možné docílit jedině jejich snižováním. Do té doby, do kdy se komukoli vyplatí vynaložit další náklady na optimalizaci státní krádeže, tedy daně, bude tak činit.

Francouzská socialistická vláda to nechápe. Jak se můžeme dočíst například na webu iHned.cz tak hodlá kompenzovat odchod firem, který je spojený právě s její daňovou politikou. Nehodlá tak ovšem činit snížením daní, což by bylo logické, ale naopak zavedením další daně. Takzvané „internetové daně“ kterou mají platit firmy jako Google či Facebook za to, že provádějí sběr osobních údajů svých uživatelů.

Tuto pomatenost socialisté vymysleli zřejmě proto, že nechápou, že uživatelé uvedených služeb jejich používáním s tímto sdílením osobních údajů souhlasí výměnou za to, že za uvedené služby neplatí. Tedy neplatí penězi, ale právě poskytnutím těchto údajů a tím například lepším cílením reklamy. Domnívat se, že služby za které není placeno penězi jsou zdarma je stejně naivní, jako si myslet, že takový krok, tedy nová daň, přinese nějaké pozitivum.

Nebo se snad socialistická vláda domnívá, že má získat poplatek za data jiných osob, tedy že může svým způsobem obchodovat s daty lidí? U socialisty by bylo možné věřit i tomu.

Nevěřím, že tato další socialistická nemorálnost pomůže francouzské zlodějské vládě ve zvýšení výnosu daňové krádeže. Spíš nebude dostupná řada služeb za které jejich francouzští občané nemuseli na internetu platit penězi a nebo se ještě více sníží daňový výběr; další firmy opět odejdou.

Je sice možné, že socialisté se domnívají, že konají dobro, ale opak je pravdou. Pouze okrádají lidi a patří tam, kam byli ve filmu posláni proletáři.

Ilustrační snímek byl převzat z webu milujuzabavu.cz

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: