Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 17. týden 2013

Co týden vzal… | 17. týden 2013

calendarPrvní díl v nové rubrice a hned takových zajímavostí. No zajímavostí. Posuďte sami.

Okamžitě na začátku týdne nás TV Nova informovala o tom, že presidentská ochranka si pořizuje Ramanův spektrometr, který dokáže velice podrobně testovat alkohol. Je sice pravda, že hned druhý den se objevily zprávy o tom, že přístroj slouží především k odhalení výbušnin ale kombinace kontroly alkoholu a Milouše Zemana je docela jasná. I když myslím, že na Hrad se asi nenakupuje chlast ve stánku na severní Moravě. Ale kdo ví…

Docela zapadla zpráva o tom, že stát zruší sjezd z dálnice akorát v místě, kde je firma která provozuje čerpací stanici LPG, motocentrum, pneuservis atd. No, kdyby se tam dalo dostat jinak, nebylo by to divné. Takhle to není divné jen našim úředníkům.

Ještě se někdo domnívá, že když je nazvu darmožrouty tak je z mých slov cítit opovržení? A víte co? Je.

Zaujal mě článek o filmu Habrmanův mlýn. Není něco pravdy na tom, že úspěšně překrucuje dějiny? Nevím, tehdy jsem nežil, ale film raději nepouštějte těm, kteří bydleli v tzv. Sudetech za okupace. Možná byste je mohli mít na svědomí.

Podle serveru DSL.sk se Google vyjádřil k tomu, že neplatí v Británii daně v tom smyslu, že na druhou stranu rozvíjí britský trh. Možná by se měly socialistické evropské státy zamyslet nad tím, že může přijít doba, kdy bude nemravné daně platit čím dál méně firem. Znáte to, kdo chce víc…

Server ProByznis.info se rozplývá nad výmyslem zvaným „Europass – doklad o stáži.“ Za první republiky byly podobné praxe zvyklostí a nikdo se nerozplýval, spíš bylo samozřejmé, že absolvent se snažil nějakou tu praxi mít.

Kdyby podnikatelé nebyli neustále omezování, možná by ta praxe z dřívějška přetrvala a nemuselo by se to za evropské, vlastně i naše ukradené, peníze, vymýšlet znovu.

Dobrá zpráva je, že odboráři ze Škodovky se chtějí trhnout. Asi prokoukli, že odborářským bossům nejde o dělníky (ostatně zastupují jen jejich mizivé procento). No je to jen dobře. Znáte přísloví o tom, že když se dva perou tak třetí se směje?

„Zelená perla byla za antiekologický výrok udělena tajemníkovi někdejšího prezidenta Václava Klause Ladislavu Jaklovi. ČTK to řekl Miroslav Patrik z hnutí Děti Země, které tyto ankety pořádá.“ (zdroj)

Ekologičtí magoři předvedli, že se přežrali kapustiček. Jaklův článek v blogu byl míněn jako nadsázka. Jenže pochopit jí chce hlavu a ne zelí…

Včera měla v Praze proběhnout protivládní demonstrace na kterou bylo očekáváno, dle organizátorů, kolem 6000 lidí. Dorazilo několik desítek účastníků. Co naplat, je hezké počasí a lidé mají své preference. Asi, kdyby to bylo tak horké, obětují okopávání záhonků něčemu jinému. Takhle to vypadá, že přišli jen rodinní příslušníci organizátorů.

Perlička na závěr – Milouš Zeman přestal chlastat Becherovku na protest proti EU. Vzhledem k tomu, jak nadšeně podepsal euroval a vyvěšoval jakýsi modrý hadr si myslím, že v úvodu zmíněný spektrometr na Hradě fakt potřebují.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: