Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 21. – 22. týden

Co týden vzal… | 21. – 22. týden

calendarUkončení hospitalizace a přechod do domácího ošetřování bývá asi vždy hektický. Proto jsem se nevěnoval aktualitám podrobně a mrknu na ně až nyní.

První postřeh nicméně souvisí s nemocí a ekonomickou náročností této. Musím konstatovat, že regulační poplatky mě finančně nezruinovaly. Stovka za den pobytu mi díru v rozpočtu neučinila. Upřímně – být doma a zdráv, utratil bych zřejmě několikanásobně více.

V lékárně jsem „nafasoval“ igelitovou tašku plnou léků (8 různých léčiv). Vzhledem k tomu, že mi byla předepsána množství na tři měsíce, bylo jich poněkud více, ale doplatek jen lehce překročil částku 400,- Kč. Tak hrozné, jak mi někteří prorokovali to tedy nebylo.

Přirozeně jsem také rád, že v minulém Co týden vzal se kompletně odkopal bloger Vlk a předvedl, co je vlastně zač. Obyčejný falešný pokrytec, co se jen se apriorně vymezuje proti jiným, kteří spolu s ním nevzývají modlu socalismu. Pro někoho ovšem dobrý „kanonenfutr.“

Některé přihlouplé a nebo socialisticky-kolektivistické existence, ať již na stránkách WordPressových blogů a nebo jinde, mělo v době nedávno minulé v oblibě nazývání presidenta Klause sebestředným narcisem a podobně. Nyní mohou být spokojeni. Klaus již presidentem není a začínají se ozývat hlasy, negující to, co dokázal.

Jak jinak si vysvětlit, že Evropský parlament doporučil členským státům Evropské unie, aby se nezabývaly výjimkou k Lisabonské smlouvě související s uplatňováním Listiny základních práv EU.

Ještě mi bude někdo tvrdit, že EU není obyčejná socialistická a stejně tak falešná žumpa?

Ona vůbec celá EU je nějaká divná. Pod rouškou boje proti terorismu si vymyslela poněkud zcestný nápad, že je třeba evidovat nákupy chemikálií na bázi peroxidu vodíku, používaných pro čištění bazénů.

No, ono asi nejde tak moc o terorismus, ale o prachy a kontrolu. Nejde o evidenci, ale o povolení, které má stát kolem 300,- Kč. Taková skrytá daň za čistý bazén. Ostatně stejně je to jen doména zbohatlíků, poctivý evropan se koupe v průzračných euro-řekách. A i ony peroxidové blondýny jsou jistě milenkami zlých kapitalistů, tak co, že?

Amnesty International nás kritizuje že nedokážeme zabránit diskriminaci a segregaci romských školáků. Co je na tom pravdy nevím, co ale vím jistě je to, že cikáni se svým chováním segregují sami.

Irská vláda prý zkoumá, jak ošetřit situaci, kdy tam sídlící nadnárodní společnosti mají možnost snížení daně ze zisku. Jak je vidět, stát je ve své nenažranosti všude stejný. Výsledek je ovšem možné odhadnout. Chcete od nich vybrat více? Tak možná nevyberete vůbec nic. Proč sídlit v nepřátelské zemi?

Socialisté ve své snaze ovlivňovat lidské životy čím dál víc nyní zvažují povinný poslední rok školky.

Nebetyčná drzost a pýcha těch, kteří si myslí, že ví nejlépe co je pro jiné lidi dobré. To prostě nepotřebuje více komentovat.

Socialistické zrůdy řádí i v Lotyšsku. Parlament chce prosadit zákon, který by kriminalizoval kouření rodičů v přítomnosti dětí. Nepopírám, že kouření asi zdravé nebude, nicméně podobné páchání dobra je daleko zhoubnější.

Někdy se prostě chce nad myšlenkami pachatelů dobra zvracet. Ostatně jejich myšlenky nemají větší hodnotu.

Naše chrabrá policie prý zatýkala v Kladrubech. Někteří pracovníci tamního hřebčína se prý dopustili trestného činu poškozování finančních zájmů EU.

Víte, co mi ten tzv. trestný čin připomíná? Poškozování zájmů velkoněmecké říše. Snad si na to jednou někdo vzpomene.

No a na konec si připomeňme výročí neblaze proslulé měnové reformy z roku 1953.

Není třeba uvádět, že šlo o neskutečnou krádež a podvod na lidech a nic na tom nezmění některé socanské plky, které argumentují tím, že jinde proběhla také. To je sice pravda, ale neproběhla pod rouškou lži hlavy státu a možná i s dalšími skrytými cíli.

Tak hezký den.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. 14. prosince 2014 (0.00)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: