Úvodní stránka > Z domova > Miloušova viróza a skvělý Vlkův postřeh

Miloušova viróza a skvělý Vlkův postřeh

zemanMilouš Zeman, dnes potvrdil, že zřejmě trpí permanentní „virózou“ a nebo je jen obyčejný populistický lhář. Nejspíš oboje.

Jeho tvrzení, že se bude snažit býti jakýmsi moderátorem při diskuzi mezi stranami vzalo kompletně za své. Včerejším jmenováním svého kamaráda Rusnoka premiérem to potvrdil docela zdatně. Proč být oním moderátorem? To byl jen inaugurační projev. Proč nenazývat úřednickou vládu tak, aby to hlupáci považovali za super postoj pana presidenta, tedy vládou „odborníků?“

Víc nehodlám včerejší události komentovat. Spíš si počkám na tu „vládu odborníků“ kteří ovšem budou nejspíš něco mezi kámoši Milouše Zemana a partou levičáckých gerontů. Ono to ostatně vyjde zhruba nastejno.

Dovolím si ale upozornit na článek, který určitě stojí za přečtení a popřemýšlení. Jeho autorem je Vlk. Tím nemíním blogera Vlka, který v několika diskuzích na tomto blogu poměrně jasně ukázal, co je zač a který své grafomanské výlevy pro svůj fanklub v poslední době končí jakousi modlitbičkou za Ištvána, byť se domnívám, že jí časem možná bude potřebovat.

Míním tím pana Václava Vlka staršího a jeho článek „Šplechty pana Šlachty“ který vyšel včera na Neviditelném psu.

Myslím, že stojí za to se nad ním zamyslet.

 1. 26. června 2013 (4.07)

  Dobrý den , no je to dost ohavné , jít zatýkat ženskou do bytu , která nijak nedeklarovala svým jednáním , že bude někoho ohrožovat a vzít si s sebou vyrážeč dveří, již kvůli tomu, že v bytě mohou být i nezletilí či děti a nebo cizí osoby a to nikdy dopředu nevědí .
  Dále ji měli snad přivázat ruce k pásku kolem těla, jako zuřivému šílenci či maniaku a tak ji vést po ulici . Zcela určitě ji tím chtěli co nejvíce ponížit, jelikož věděli , žo to budou fotografovat novináři .
  Dost mi to připomíná počínaní davů ve středověku, kdy na odsouzené házel dav odpadky a tohle je něco podobného . Asi jako svérázná obdoba gladiátorských zápasů , ovčané obdrželi své „odsouzené“ a mohli si i prožít „pocit spravedlnosti“ , který jim byl fízly dopřán .
  A někteří tomu dokonce i věří .
  I tak je to nepěkné, brát ženskou do vazby kvůli něčemu pofidernímu , když má doma dvě možná nezletilé nebo nepříliš zletilé dcery .
  Ikdyž byly s matkou při penězích, tak přesto se tak zcela bez ní neobejdou, jelikož nemají životní zkušenosti a navíc je spousta věcí, které bez své matky nemohou udělat .
  Takže i z toho důvodu to vidím jako ohavnost .
  Ovčané se na to ale dívají „robin-hoodovsky“ a mnoho věcí jim v tomhle umělém divadle nedocházíči je přehlížejí .
  Tu policajtici tam měli nejspíš proto, že jelikož šli formálně zatýkat žensoku, tak musili provést tělesnou prohlídku. Ovšem , ta policajtice asi nenašla odvahu těm svým kolegům říci, že některé věci by vůči ženské nutně nemusili dělat a že to jde i „jinak“ .
  Takže jsem z tohle divadelního fízlování dost zoškliven , jak mnoho ovčanů to bere jako samozřejmost . Já tedy ne .
  Já si vždycky kladu otázku a co bude příště .
  Rozhodně si nemyslím , že se budeme mít lépe , když někoho divadelně „seberou“ .

  • 26. června 2013 (9.01)

   Díky za komentář. S něčem s Vámi sice nesouhlasím, ale jde o úhel pohledu.

   Nesouhlasím například s tím, že na ženu se některé věci, například vazba, nemá, či je nepěkné použít. Jsou případy, kdy to odůvodnitelné je.

   NIcméně rozpoutané divadlo je nechutné a skutečně připomíná panem Vlkem popsané role látek ve výlohách i s dalšími, hloupějšími spoluobčany nevidněnými, atributy.

   Pan Vlk vystihl situaci dokonale. Vždycky, když ty tupce vidím nadšeně povykovat, vzpomenu si na slova Martina Niemöllera (viz wiki).

 2. 26. června 2013 (17.38)

  Udělal jste světu velkou službu. Tím, že jste nic nekomentoval. Může být , že jste šel trochu do sebe, byl a by to dobrá zpráva.Lobotomik vašeho typu by opravdu neměl komentovat vůbec nic, snad s výjimkou vlastní stolice. Ovšem domnívám se, že tomu, že byste alespoň částečně prozřel, nic nenasvědčuje. Takže jde jen o výlev dutohlava, který na svém blogu / kdo ví proč ho má/ , který jinými slovy sděluje, že nemá co říci. I to hodnotím pozitivně.
  No a pokud jde o moje prognozy ohledně téhle vládní krize – vyšly všechny do puntíku.
  Jak si soudný čtenář a nikoli psychopat a lobotomik, s
  nadno může ověřit zde:

  http://vlkovobloguje.wordpress.com/2013/06/18/skoncil-necas-prichazi-mlha/
  a zde
  http://vlkovobloguje.wordpress.com/2013/06/16/rano-moudrejsi-vecera-aneb-mel-bych-pozadat-o-slepeckou-hul-a-psa/
  Ovšem předpokládá to dvě věci – umět číst a schopnost chápat čtený text. Minimálně jednou z nich vy nikdy disponovat nebudete.

  • 26. června 2013 (19.30)

   Má smysl komentovat příspěvek někoho, jako jste Vy? Nemá. Rochněte se dál ve svých myšlenkových odpadcích a neobtěžujte komentářem, který není k věci. Přiložené vulgarity si pak nechte například pro své blízké, před kterými se ale zřejmě přetvařujete, že? Stejně jako před svým fanklubem, kde ze sebe děláte vší čestnosti futrál, sepisujete si „pravidla prostoru“ ale sám se jinde chováte přesně naopak.

   Domnívám se, že kromě prokazatelné osobní zbabělosti trpíte, dle všeho, duševní nemocí. Doporučuji Vám navštívit lékaře.

 3. 26. června 2013 (20.12)

  Ke každému se chovám tak, jak on se začne chovat k mojí osobě. Se slušnými lidmi zacházím slušně. Se šmejdem tak, aby mi rozuměl. Říkáte prokazatelná osobní zbabělost? vy prokazatelně na svém blogu opakovaně usvědčený lhář? To tedy sedí.
  Moje babička vždycky říkávala , kdo lže ten krade. A měla pravdu . Už jste začal nebo to teprve plánujete?

 4. 26. června 2013 (20.17)

  Jo, ještě jedna drobnost- občas se sluší poděkovat i takovým , jako jste vy. Kdykoli se o mne a můj blog otřete, okamžitě mi to přidá čtenost. Návštěvníků tady od vás. Celkem pohoda. Dneska zatím 20. Spokojenost. Díky.
  Vy jste zřejmě cosi jako chlévská mrva. Zapáchá to, ale když se to zaorá, tak jsou potom větší výnosy. V mém případě – návštěvnost.

  • 26. června 2013 (21.14)

   No ono to spíš vypadá, že se pár lidí zašlo podívat na to, co jste vlastně zač. Ale to je dobře, alespoň uvidí pravou tvář levičáků, zkřivenou záští, lží a nenávistí. Když zmiňuji lež, pročtěte si příslušné diskuze k Vašemu obvinění. Dokládají lež, ale Vaší. Copak by na to asi říkala ta Vaše babička.

   Ale dobrá. Tvrdíte, že se ke každému chováte tak, jak se chová on k Vám. Zase lžete, vidíte?

   Ukažte mi, kde jsem Vás na Vašem blogu napadl tak, jak Vy napadáte mě na mém blogu. Ukažte mi to. Buďte, možná poprvé v životě, chlap. Na tomto blogu, přestože se chováte jako hulvát, nejste blokován, netrpím totiž strachem z jiných názorů, jako Vy. Nemohu Vám ovšem, z důvodu Vašeho blokování mě, odpovědět u Vás, strach Vám to evidentně nedovoluje.

   Vyzývám Vás Vlku – ukažte to, doložte to, argumentujte. Ukažte všem, kdo se chová jako hulvát. Jinak jste a zůstanete zbabělý lhář.

   Chci po Vás jednoduchý argument, nemusíte ani nic psát, jen to ukažte. Máte tu odvahu? A nebo mám pravdu?

   Hodlám s Vámi mít trpělivost. Dám Vám čas. Ne takový, jako vy u Vás diskutujícím uzavíráním diskuze po 24 hodinách. Já klidně počkám do zítra. Ukažte mi do zítřejších 20 hodin, kde jsem se k Vám na Vašem blogu choval tak, jak se chováte Vy zde.

   Dokážete ten čas využít?

 5. 26. června 2013 (23.52)

  Stačí , jak mluvíte tady. Zkusil jste na mne bandurskou. Vrátil jsme vám. to. Dvakrát jste tu o mojí osobě vysloveně lhal. Já se vás neprosil, abyste si mne bral do své nevymáchané tlamky. Naposled jste tvrdil, že jsme mazal vaše komentáře a že jste byl zabanován. dokázal jsem, že to není pravda. A teprve PAK vás zabanoval. Opakovaný lhář na Kosu nesmí. Stojí to v pravidlech. Tečka.
  Vy ovšem o voze. Jako obyčejně.
  Klasika takových jako jste vy. Oponentovi cosi vložit do úst, že tvrdil a pak to rozporovat. Jste trapný. Stejně jako celý váš myšlenkový svět.
  A pěkné je to s tím, že poukazujete na to , že u mne diskuse trvají 24 hodin. Až budete mít každý den tady , nejméně dva nové příspěvky, řádově 2000 návštěvníků a také i silně přes 100 diskusních příspěvků pod článkem, pochopi možná i někdo jako vy, proč je diskuse omezena na 24 hodin.

  • 27. června 2013 (0.38)

   Pokud lháři nesmí na tu Vaší kosu, jak se tam vlastně dostáváte? Neměl jste být již dávno zabanován? Při Vašem přístupu k pravdě…

   Požádal jsem Vás o jediné. Ne o Vaše plané plkání. O argument. Ne o okecávání pravdy. To, co nyní píšete je možná tak dobré pro Váš fanklub, ti Vám to možná ještě spolknou. Ale asi už ne tak moc, když potřebujete mít kontrolu nad diskuzí. Vámi uváděná čísla neschopnost neomlouvají. I když o nich začínám pochybovat, když vidím v jednom z komentářů v tomto vláknu další Vaší lež. Prokazatelnou. Já se, narozdíl od Vás, pravdy nebojím tak Vám jí přímo ukážu.

   V komentáři č. 6 píšete „…Návštěvníků tady od vás. Celkem pohoda. Dneska zatím 20…“ Podíval jsem se na statistiku a ejhle, i pokud budu počítat celý den, neomezím to na čas příspěvku, tak odklik na Váš blog na tom mém proběhl – 4x. Viz zde. Hezký pokus.

   Je to jednoduché. Ukažte mi, kde jsem Vás na Vašem blogu napadl tak, jak Vy napadáte mě na mém blogu. Stačí odkaz. Toť vše. Možnost jsem Vám dal. Čas běží. Ukažte co jste zač. Srab, zbabělý lhář, podvodník a nebo chlap co si stojí za svou pravdou. Nebo chlap co přizná, že někoho napadl první.

   Je to na Vás…

  • Petr Pelikán
   27. června 2013 (9.50)

   Vlku,

   jaký je rozdíl mezi Vámi a Vámi kritizovanými politiky? Z mého pohledu žádný. Pohoršujete se nad nimi, že Vás a druhé označují lůzou. Kritizujete jejich samolibost a pýchu. Divíte se jejich aroganci a ignoraci názorů druhých.

   Ale v důsledku je Váš samolibý, arogantní, nárok druhých na vlastní názor a přesvědčení ignorující a druhé bezdůvodně difamující postoj a jednání, spojené s vulgaritou, postrádající jakoukoliv přirozenou úctu k druhému, totožný s postojem a jednáním, které tak vehementně kritizujete. Ne-li horší.

   Nemyslím si, že důvodem Vašich článků je snaha o společenský dialog a pozitivní změnu společenského postoje. Nemyslím si, že Vaší intencí je dát podnět a vzbudit naději na změnu politické a společenské kultury. Neboť bylo-li by tomu tak, bylo by Vaší snahou a cílem vést s druhými dialog, diskutovat rozdílné pohledy a hledat spojující.

   Tak tomu ale viditelně není. Žijete ve svém vlastním a omezeném světě, nepřipouštějícím a netolerujícím odlišný názor. Jste zajatcem vlastního egoismu. Je to smutné a je to také škoda.

  • 27. června 2013 (22.07)

   Je to jednoduché.

   Požádal jsem Vlka, aby konkrétně ukázal na svém blogu, kde jsem ho napadl tak, jak on napadá mě na blogu mém. Domníval jsem se, že si bude stát za svým komentářem výše (komentář #5).

   Myslím, že šlo o žádost, kterou dokáže pochopit desetileté dítě. Pokud měl vlk pravdu a je takovým rovným člověkem, za kterého se vydává, měl možnost. On ale zbaběle utekl z diskuze.

   Proto zcela zodpovědně mohu tvrdit, že vlk je zbabělý lhář, podle všech znaků pak i vážně duševně nemocný člověk.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: