Úvodní stránka > Z domova > Tak co, zavřeme Fišera?

Tak co, zavřeme Fišera?

10. července 2013 Napsat komentář Go to comments

fischerVčerejšek přinesl překvapivé zjištění, že zadlužený neúspěšný prezidentský kandidát Jan Fišer se zázračně změnil pouze v neúspěšného presidentského kandidáta. Zadlužený již není.

Informací se vyrojila v průběhu dne celá řada, odkáži jen na některé. Například zde a nebo zde a nebo přímo na transparentní účet presidentské kampaně. Docela zajímavé, že? Ještě zajímavější je, že Fišer tvrdil, že své dluhy splatí rychle, ale jak reportéři TV Nova zjistili, již od května poměrně nákladně rekonstruuje svůj byt. I když považuji Novu za bulvár, jejich vlezlost občas objeví docela zajímavé věci, že?

Včera jsem zmínil prokurátora Ištvána s jeho bezprecedentními útoky na základ demokratické politiky. Jsem skutečně zvědav, jestli bude postupovat podle scénáře ředitele ÚOOZ. Jestli zhodnotí situaci a něco na Fišera najde. Je sice možné, že se Fišer ničeho trestného nedopustil, ale to dle dosavadních kroků Ištvánovi vůbec nevadí.

Ištván by mohl vycházet z toho, že nenadálý přísun finančních prostředků na Fišerovo konto může být úplatek budoucímu ministrovi financí. Pokud je možné zavřít Tluchoře za to, že nepřijal vůbec nic, tak tohle by mohlo jít, nebo ne doktůrku?

A třeba ono objevení Novy ohledně rekonstrukce bytu? Nedošlo tu náhodou k poškozování věřitele?

O čem jsem ale přesvědčen je to, že Fišer je někomu asi hodně moc vděčný. Komu, to teprve uvidíme a možná se budeme hodně divit.

Stejně tak přesvědčen jsem o tom, že Ištván neudělá vůbec nic. Asi je úkolován jinak. A poslouchat se musí.

Reklamy
Rubriky:Z domova Tagy:, ,
 1. oldwomen
  10. července 2013 (4.34)

  Také si myslím, že náhlé zbohatnutí kariéristy Fišera způsobil drobný úplateček. Nebo to byla politická dohoda? Já vytrhnu trn z paty tobě, ty poodejdeš, přehlédneš, mezi řečí se zmíníš….

  • 10. července 2013 (20.00)

   Víte co mi připadá podivné? Že Ištván obviňuje lidi, kteří evidentně nic neudělali, místa, která získali pro ně byla finančním pohoršením si a Tluchoř dokonce nezískal nic. A tohle náhlé zbohatnutí nikoho nepřekvapí.
   Neskutečný nepoměr? Záměrný?

   • oldwomen
    10. července 2013 (20.38)

    Mám velmi málo informací k utvoření si jasného názoru. Stále se dívám na vazebně stíhané jako na na nevinné – soud neproběhl. Nemohu se zbavit dojmu, že Ištván dotahuje i rozdělané věci od Langrem rozprášeného útvaru finanční policie, nebo jak se to přesně jmenovalo.
    Finanční pohoršení či polepšení – to je diskutabilní. Jedna velká „rána“ a nebo pár let plynulého přísunu relativně drobných…………. Navíc úplatek může být i nefinanční.
    Bojím se dne, kdy budou noviny plné toho, že se Šlachtovi v noťasu našlo dětské porno a Ištván bude nad ránem nalezen poloobnažen s nezletilou v náručí 😦
    Osobně bych od krajských zastupitelů výše požadovala bezpečnostní prověrku stupně „T“. Odpadlo by volání po majetkových přiznáních a ostatní vopičárny.
    Jsem uondána -sena. Dobrou noc 🙂

 2. 11. července 2013 (1.41)

  Něco pro zajímavost :
  Co se Ištvána týká, tak v Holandském království může být bez obav s osobou, které je 12 let a jeden den, ve Španělském království 13 let a jeden a ve Spojeném království 16 let a 1 den a v německých zemích 14 let a jeden den a všichni tito jsou nezletilí. Co se týká dětské erotiky, tak toto obvinění se může přihodit paradoxně i tehdy, když bude mít třeba 18+chlapík manželku, které je 17+ a současně 18- let a uzavřou sňatek z důvodů zřetele hodných, třeba těhotenství partnerky, které je 18- let a je na ten úkon zplnoletněna a kdyby měl její manžel její erotické snímky na záznamovém mediu, tak může být obviněn z výroby a držby dětské erotiky. V onom ustanovení je pouze řeč o osobách 18- a ani slovo o případných manželkách či manželích 18- či družkách a druzích 18- a podobně i naopak, mladík 18- může být zplnoletněn kvůli těhotenství partnerky 18+ a kdyby kdyby měla jeho manželka uložené jeho eros. snímky na mediu, tak může být rovněž obviněna, jelikož 18+ ručí za osobu 18-, že morálně neupadne.
  Opět jeden dokonalý zákon.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: