Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 28. týden

Co týden vzal… | 28. týden

14. července 2013 Napsat komentář Go to comments

calendarTo zase byl týden, co?

Milouš má pohromadě partu, respektive vládu. Někdy bývá, poměrně výstižně, nazývána vládou ze second handu, což se začíná projevovat.

O pomatenosti ministra práce a sociálních věcí jsem tu již psal. Dobře mu může sekundovat nenadále zbohatlý Fišer a nebo nový ministr vnitra, který chce nabrat víc policajtů, jako by už u nás nebylo přefízlováno.

Zajímavé je, že například Fišer vadí i socdemákovi Sobotkovi. (To je ten pán, co v životě nedělal nic jiného než politiku, životem obyčejného člověka je nedotčen, ale má plnou hubu sociálních keců.)

Nečas již není premiér a tak promluvil naplno o metodách prokurátora Ištvána a jeho junty. Je zajímavé, že když někdo řekne nahlas o tom, že justičně-policejní junta vytváří účelová obvinění, evidentně na politickou objednávku, je zastrašován. Ištván přirozeně trpí ztrátou paměti a už neví co se u výslechu dělo. Jen aby mu to někdo jednou nepřipomněl. Třeba u jeho vlastního výslechu. I když lidé jako on mívají spíš autonehodu a nebo spadnou z posedu.

V Českých Budějovicích se v týdnu demonstrovalo. Prý tam byli extrémisti. To alespoň tvrdila masmédia. Lidi co tam byli osobně a viděli to, ale tvrdí, že extrémisté si možná své „extrémistické“ hadry kupují za peníze, které nám ostatním uloupil stát pod pohrůžkou násilí. Tedy z našich daní. Tedy, že víc než extrémistů možná bylo policejních provokatérů (zde, zde a zde).  To už se pak nedivím, že ministr vnitra chce další fízly do klubu.

Možná, spolu s Ištvánovou partou, zapomíná na to, že pokud policista porušuje zákon, dostává se na jeho druhou stranu. A proti zločincům se má právo bránit každý. Byť by obrana byla, čirou náhodou, třeba i nepřiměřená.

A abych nezapoměl. V Argentině nejsou rajčata.

Reklamy
 1. 14. července 2013 (7.07)

  Dobrý den, také jsem se dočetl, že když vtrhli fízlové k paní Nagyové, tak vyhnali veškeré osazenstvo (které zůstalo nezatčeno) na ulici z obydlí , tedy i její dceru, pokud vůbec zletilou, tak jen málo zletilou a ani jí neumožnili si vzít věci, takže tak jak byla, musila být jak bezdomovec na ulici. A psi, které měli v bytě, tak zůstali zapečetěni spolu s věcmi, jako by ti psi byli též věc a bez možnosti se napít. Takže jen obyčejné fízlácké gestapo. Takže kdyby byla asi u nich v podnájmu třeba kamarádka s dítětem , tak bude také na ulici, ať si třeba chcípne na zemi , co kdyby překážela a ukrývala doličné předměty v mezičase . Avšak na socanských blozích z toho má vesměs „sociálně“ smýšlející čtenářstvo druhé vánoce. Takže obvykle platí, že více fízlů neznammená nikdy více bezpečnosti , avšak socané si myslí pravý opak.
  Také je to docela podivná koincidence, kdy se u zatýkání paní Nagyové alias Velké s maďarským jménem angažuje jakýsi prokurátořík s gestapáckými manýry rovněž s maďarským jménem řečený Ištván alias Štěpán . Asi jako svůj k svému . Jen nechápu tu neuvěřitelnou absenci lidství , kdy je u toho zatýkání rovněž žena fízlačka a nechá mladou dívku, ať chodí po ulicích s bezdomovci, když nesmí kvůli zapečetění bytu jej obývat . Tohle je vyloženě neuvěřitelné svinstvvo, někoho , kdo nic neudělal, vyhnat z bytu na ulici , což není nic jiného, než tr., čin narušení práva k bytu a omezování osobní a domovní svobody bezúhonného člověka, zde mladistvé dívky dcery . Něco takového bych čekal za nacismu . Asi se v něm socané shlédli , tak nakonce to byl také jakýsi socialismus, akorát že nacionální, takže asi také svůj k svému.

  • 14. července 2013 (18.54)

   Docela jste se trefil. To nadšené hýkání z levicových diskuzí a podobně mě docela utvrzuje v tom, odkud se za okupace rekrutovali udavači.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: