Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 30. týden

Co týden vzal… | 30. týden

28. července 2013 Napsat komentář Go to comments

calendarČlověk na týden odjede a když se vrátí, nestačí se divit. Vedro, že má člověk chuť zase odjet pryč a události, které taky nejsou nic moc.

Státní zástupci v České republice začali systematicky odstřelovat ústavní činitele a politiky, protože pro to existuje společenská poptávka, řekl bývalý premiér Petr Nečas. Vcelku tomu i věřím. Pokud se podívám na nějaké levičácké blogy, většina diskutujících takovou poptávku skutečně vytváří.

Na jednu stranu takové myšlenky hloupých lidí některé zapšklé a hlavně mocichtivé prokurátory mohou nalomit. Na druhou stranu to těm rozumným může trochu otevřít oči.

Dočetl jsem se, že prohlášení hlavního hygienika znamená problém pro provozovatele mlékomatů. Osobně u mlékomatu nakupuji sám. Kvalitní mléko se vždy doma hodí. A na tom nic nezmění plky zbytečného úředníka zbytečného úřadu.

Výše uvedené prohlášené hygienika ukazuje, jak u nás mohou úředníci ničit svými „prohlášeními“ podnikatelské aktivity a zůstat prakticky nepostižitelní. Na druhou stranu je to i ukázka lidí, kteří bez myšlení hltají informace z médií a vůbec nepřemýšlí na tím, co je jim sděleno.

Nevím co je smutnější. Ale tak nějak vnitřně se těším, že ti, kteří nemyslí, si postupně nabíhají těm, co jim neradí zrovna nejčestněji. Snad je to poučí. Pokud ne, jejich chyba.

Důležité je ale chránit. Protože socialisté vědí, podle svých dojmů, co je pro ostatní lidi nejlepší a rádi jim to poskytují, tak hodlá nový ministr zdravotnictví prosazovat plošný zákaz kouření v restauracích a povinnou nabídku alespoň jednoho nealkoholického nápoje, který by byl levnější než nejlevnější nápoj alkoholický. Krásná ukázka socialistického myšlení. A pochopitelně také zasahování do práv soukromníka.

Osobně bych pan ministrovi nabídl k pití vodu z toalety, ta by mohla být s výraznou slevou.

I mimo naší zemi se nachází řada myšlenkových géniů. Tak například OSN se domnívá, že v ČR se málo respektují dějiny Romů. Nevím jak v OSN, ale já dějiny a zkušenosti s cikány respektuji. V noci třeba cikánskou čtvrtí raději nechodím.

Mám i tip pro prokurátora Ištvána. Pokud Ištván nenalezne nikoho, na koho by mohl hodit nějakou špínu, mám pro něj doporučení. Co tak mrknout na to, jestli třeba takový Milouš Zeman není korupčník. Vím, že je tu ten statut presidenta, ale to už Ištván nějak obejít dokáže.

Jenže to by mu asi u spolku kolem Zemana a Mynáře neprošlo. Nebo u těch, kdo je úkolují.

Pěkný nastávající týden přeji.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: