Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 32. týden

Co týden vzal… | 32. týden

calendarHlavní téma týdne je, myslím jasné. Vláda strany přátel Milouše Zemana neprošla a nejspíš budou volby. O tom jsem už psal, stejně jako o tom, že je nutné si dát ten největší pozor na ty, kteří se budou bít v prsa, řkouc, že to s námi myslí dobře.

Určitě se jich budu ptát na to, zda sníží daňové zatížení. A pak i na to, jak chtějí vzít peníze na nejrůznější investice, pokud je budou slibovat. To se na odpověď asi načekám…

Když píšu o daních, mrkněte na hezký obrázek zde. Třeba na to, kolik si stát ukradne ze mzdy. (Jak by se vám líbilo pokud bych si u vás objednal něco za 10.000,- a zaplatil něco málo přes 5 tisíc?)

Včera jsem zveřejnil článek o anarchokapitalistickém školství. Protože někomu některé názory mohou připadat nemožné, zítra tedy čekejte jeho doplnění. Pro někoho bude možná překvapivé.

Na netu jsem se dočetl, že ČSSD už má lídry. Prý se do parlamentu cpou hejtmani. A protože socdemáci prý nechtějí, aby zastávali více funkcí, tak prý již po zvolení hejtmany nebudou. Jako by nebylo jedno, kde sociální demokrat škodí.

Volební kampaň zahájil zřejmě i král řepky a mňamkózních potravin Babiš. A vypadá to, jako by mu dělal vedoucího volebního štábu Jančura ze Student Agency a spol. Minimálně tak vypadá článek „Těžký život miliardářů. Čím Radima Jančuru inspiruje Andrej Babiš„. Vyšel na webu iHned. Myslel jsem, že Babiš koupil od vydavatelství Economia slovenskou odnož, ale z toho článku mám dojem, že koupil všechno.

No snad to nezblbne moc lidí.

Blbnou ale i v zahraničí. Francouzi chtějí do aut povinně montovat kamery. Článek zde raději nečtěte po jídle. Socialistům už definitivně hrabe. Nebo, a to je více pravděpodobné, je jejich posedlost regulací a kontrolou nekonečná.

Na to pozor ve všech sférách a i regionech.

Přeji hezký a úspěšný příští týden.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: