Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 33. týden

Co týden vzal… | 33. týden

calendarNějak jsem tento týden nesledoval co se děje a podobně. Neměl jsem na to moc času, jednak jsem si četl, pak jsem měl nějaké povinnosti ohledně dohodnutého sportování (kamarád má fakt rychlejší auto, naštval mě) a pak jsem také hodně chodil na procházky. Prostě jsem si řekl, že je třeba relaxovat. A navíc o tom téměř nikdo nevěděl, mobil jsem vypnul a vyndal baterii i SIM kartu, autem jsem jezdil mimo dálnici a navigace v autě není registrovaná online, aktualizace map online nevyužívám, pokud potřebuji koupím nové DVD, tak proč jí registrovat.

Hezkých pár dnů soukromí. Asi si to zase někdy zopakuji.

Mimochodem, soukromí. Připomenu můj článek s názvem „Šetření?“ Přečetli jste si v něm odkazovaný článek? Pokud ne, doporučuji to provést a zaměřit se v něm na 5. odstavec. Co to v něm říká ředitel úseku elektronického mýta na Ředitelství silnic a dálnic Václav Nestrašil?

On samozřejmě dokáže přečíst SPZ. Při průjezdu nákladních vozidel nejdříve vozidlo vyfotografuje, ale ve chvíli, kdy vozidlo projede a dojde k úhradě příslušného mýta, tak to systém maže..

zdroj

Nestrašil míní systém elektronického mýta Kapsch a jasně tím dává najevo, že nejde o platbu za dálnici, ale o obyčejné šmírování. Taky se Vám zvedá žaludek?

Přestaňte zaměstnávat Východoevropany, vyzývají labouristé britské Tesco. Stejnojmenný článek popisuje, říká to i název, co se nelíbí labouristům v Británii. Snad by stálo jen za připomenutí, že tahle pokrytecká partaj je vlastně – socdemácká.

Socdemáci a socialisté obecně jsou stejní podvodníci i jinde. Tak například norský premiér v rámci předvolební kampaně řídil taxík, aby „zjistil co si myslí obyčejní lidé.“

Když se provalilo, že to byl docela podvod, protože nabral placené statisty a skrytá kamera vlastně točila falešné momentky pro předvolební spot tak byl překvapen.

No, kdo zná socialisty s co jsou zač, asi překvapen příliš nebyl.

Když si dneska uděláte legraci, tak jste špatný. Alespoň tak to vypadá podle článku „Jiří X. Doležal byl obviněn z šíření toxikomanie.

Sice J. X. Doležala vůbec nemusím. Považuji ho vyfetovance, ale co je moc, to je příliš. Jestli policajt nedokáže pochopit nadsázku, tak jsme na tom docela špatně.

Ona to policie vůbec přehání. Policie si prý předvolala úřadujícího předsedu ODS Kubu, aby jí osvětlil své setkání s lobistou Rittigem.

Nevím co udělal Kuba, ale ona to neví asi ani policie a drží se slov Šlachty: „Naším úkolem je prostě něco najít…

Nejspíš si budeme muset dávat bacha na všechno. A nebo ukázat policajtům, kde je jejich místo.

Alespoň v policejním USA si lidé trochu oddychnou. Policie v New Yorku již prý nesmí provádět preventivní kontroly řidičů.

Chtělo by to více rozumných soudců, jako v N.Y. i u nás. Jenže to je asi zbožné přání. Spíš vidíme jen právníky, kteří by se asi jinde uplatnili jen s obtížemi.

Tak hezký nadcházející týden přeji.

Reklamy
  1. 30. prosince 2013 (21.23)

    Dobrý den , ta preventivní kontrola , to je něco jako byla za nacismu tzv ochranná vazba , kterou se sledovala v rámci prevence ochrana společnosti před případným konáním určitého člověka a prý také aby byl onen v preventivní vazbě ochráněn před společností .
    Tak fízlačky na policejních úřadovnách zvané mluvčí mají titul PIS , Preventivně Informační Skupina , takže k tomu mají nakročeno a dokonce tomu snad i věří .

  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: