Úvodní stránka > Z domova > Jak jedná státník. Ovšem podle sociálního demokrata…

Jak jedná státník. Ovšem podle sociálního demokrata…

okupace68Dnes je opět výročí. Pětačtyřicáté. Ano, připomínám 21. srpen 1968, tedy sovětskou okupaci.

Vím, že bylo napsáno mnohé, a není asi třeba připomínat o co tehdy šlo. To snad ví každý.

O to víc mě překvapilo, co o této události vyplodil Michal Mašata na svém blogu. Mašata, takto sociální demokrat z Poděbrad, se domnívá, že Brežněv při rozhodování o okupaci sovětskými vojsky v roce 1968 postupoval jako státník.

Celou Mašatovu přitroublost si můžete, doporučuji nebýt při tom po jídle, přečíst přímo na jeho blogu na tomto odkazu.

U sociálního demokrata tak nějak apriorně neočekávám, že bude chápat svobodu tak jako jí chápu já a ani s tím, že bude myslet v jiných mantinelech, než mu načrtnou jeho „kameraden.“

Nicméně čeho je moc, toho je příliš, nemyslíte?

Je sice pravdou, že na Facebookovém profilu ČSSD v Poděbradech je určitý náznak něčeho ve smyslu „to my ne,“ ale kdo tomu asi tak věří.

…pan Mašata je bohužel opravdu krátce členem MO ČSSD Poděbrady . Byl přijat jako mladý, snaživý muž, který mluvil o problému nezaměstnanosti. Holt do žen a do melounů člověk nevidí, o panu Mašatovi nemluvě. Nezbývá než se za pana Mašatu všem omluvit.

zdroj (sreen obrazovky zde)    

Argumentace je to poměrně úsměvná. Jenže to asi bude vše. Vždyť již v březnu, kdy socdemáci měli slezinu, Mašata na této slezině hovořil o sociálním systému a podobně. A to se Poděbradským socdemákům evidentně líbilo. (Hlavně že ta plná zaměstnanost.)

Zajímavé je i to, že svůj výstup na socdemácké slezině Mašata na Facebooku komentoval připomenutím Labour Party. O tom, co je to zač jsem tu psal v malém postřehu v minulém článku.

Proč to všechno připomínám u příležitosti okupace naší země?

Protože o okupaci bylo napsáno již hodně. Ale o idiotech, kteří jí chválí málo. A o to více je nutné připomínat, kdo jsou a za koho kopou.

Reklamy
  1. 22. srpna 2013 (19.02)

    Tak já si mylím, že to je blázen.Zřejmě se ten naiva chce jako domnívat, že US se chystal vpadnout do ČR a rozpoutat třetí světovou.Ale podobně uvažují i jiní socani, že prý takto bylo zabránno lynčování komunistů a stbáků . Ve skutečnosti ani při maďarské revoluci k ničemu takovému nedošlo.Teprve když zahájili maďarští tajní fízové pabu ze střech do davu neozbrojených lidí, tak si pro ně maďarští povstalci došli do služeben a jako okamžitá reakce šli ke zdi, případně i nějací konfidenti a „vrchní“ komunisti, co svými zásahy dostali lidi do poicejních mučíren, tak ti rovně skončii svůj život u zdi.Tak heslo ve znaku Virginie je Thus always to tyrants.

    • 23. srpna 2013 (21.30)

      Na druhou stranu je ale dobře, že se občas socialisté takhle naivně projeví. Alespoň si o nich lidé udělají ten pravý obrázek.

  1. 22. srpna 2014 (0.00)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: