Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal… | 35. týden

Co týden vzal… | 35. týden

calendarJe sice pravda, že příspěvky v kategorii Co týden vzal jsem slíbil zveřejňovat v neděli a nyní je již pondělí, ale nemyslím že by to mělo vadit. Spíš mi vadí totalitně-fašizující tendence některých našich levicově smýšlejících občanů, ale k tomu se dostanu později. Možná již zítra.

Tento týden se toho u nás stalo dost zajímavého, ale měl jsem tolik práce, že jsem si toho ani moc nevšímal. Mrknu tedy jen na něco.

Pokud vám po operaci zůstane něco v těle navíc, není to problém. Alespoň podle Krajského soudu v Brně.

Tamní soudci jsou zřejmě úplně hloupí, podplacení a nebo tráví zbytečně moc času návštěvami vinných sklípků. Nevím kdo totiž může dojít k závěru, že když při operaci ve vašem těle lékař zapomene kovový předmět, který je více než čtvrt metru dlouhý, tak to není ničí vina.

Mimochodem, umíte si někdo představit, že by v plně tržním zdravotnictví lékař, který něco takového provede, našel pacienta? No, v plně tržní společnosti by si asi neškrtl ani soudce, podle kterého se nic nestalo.

Když jsem zmínil pití alkoholu, tak na zahájení výstavy „Země živitelka byl asi notně pod vlivem i Milouš Zeman. Jeho rady podnikatelům, jak konkurovat zahraničním obchodním řetězcům, spojené s tím že jako příklad uváděl Jednotu či COOP jsou přinejměnším úsměvné. Tedy byly by, pokud by to nemyslel vážně.

S blížícími volbami se socdemáci perou mezi sebouNo co, když se dva perou, třetí se směje. Doufejme, že to nebude nějaký další levicový parazit.

Tak hezký nadcházející týden přeji.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: