Úvodní stránka > Z domova > Je po volbách. Užijte si to…

Je po volbách. Užijte si to…

cilRozhodně po volbách nepůjdu cestou přemoudřelých rozumbradů, kteří na svých blozích plodí analýzy toho, co se teď bude dít. Svůj čas umím využít daleko lépe a produktivněji. A taky se „víkenduji.“

Přirozeně jsem zklamán volebním výsledkem Svobodných, ale bohužel asi voliči ještě nemají ty koule na to, být svobodní. Jejich chyba.

Nicméně bude zajímavé sledovat, zda se socdemáci dají dohromady s komunisty. Oboje je vcelku podobná parta. Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.

No co. Lidé mají vládu takovou, jakou si zaslouží.

Voliči levice asi chtějí, aby je stát okradl o ještě více peněz než tak činil dosud a nasypal je do kapes někoho jiného. Je to jejich volba. Jen mě vadí, že to odnese i moje kapsa. Mohu jim ale slíbit, že udělám maximum pro to, aby těch peněz ode mě dostali co nejméně.

Voliči řepkového Babiše asi chtěli nové Věci veřejné do Sněmovny a mají je tam. Ze srdce jim přeji, aby co nejdříve viděli, jak kvalitně volili. Nejspíš si budou rvát vlasy na hlavě.

Voliči TOP 09 pak asi mají rádi, když jim někdo nasazuje psí hlavu. Jejich volba. A můj úsměv nad jejich čistou naivitou.

Nechám se překvapit tím, co z toho slepence vznikne. Doufám, že nové volby. Protože jinak to bude katastrofa.

Co také od plichty, jakou se výsledek voleb jeví, čekat. Jediné, co mě tak nějak těší, je to, že strany, které o sobě tvrdí, že jsou levicové, nebudou mít většinu. Ale necháme se překvapit.

Reklamy
Rubriky:Z domova Tagy:, ,
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: