Úvodní stránka > Z domova > Už se perou? Už se perou!

Už se perou? Už se perou!

cssdNe, tento článek není věnován komedii „Slunce, seno a pár facek…“ I když o komicích bude.

Ti, kteří navštívili před volbami a vlastně i v době přípravy tohoto článku, webové stránky KSČČSSD si mohli přečíst výzvu – „Volte silnou ČSSD!

Jak moc je strana vyžírků a prospěchářů silná nevím. Ale baví mě. Jejich Pyrrhovo vítězství má totiž jeden, pro slušné lidi poměrně pozitivní, výsledek. Socdemáci se začínají odkopávat a hádat mezi sebou o koryta. Víc si můžete přečíst třeba zde.

Nechce se mi rozebírat co a proč. Mě osobně to zajímá jen potud, pokud vidím, že se může levice zase trochu rozsypat. K čemuž jejich nenažranost může docela dobře posloužit.

Partaj, která vykřikuje do světa, jak jí jde o člověka najednou ukazuje, že jí jde hlavně o osobní prospěch jejich vedoucích představitelů. Myslím, že jejich hádání docela rozladilo více než milion jejich voličů. I když o tom je možné pochybovat. Zejména proto, že těch milión lidí svojí volbou ukázalo, že jejich IQ je poměrně blízko procentuálnímu úspěchu socdemáků.

Nebo snad může někdo rozumný myslet, že o obyčejné lidi se budou zajímat takoví exoti jako je Sobotka či Hašek, kteří v aktivním životě nepoznali jiná zaměstnání než dojení státního cecku na místech dost odtržených od běžné reality?

Nemůže a současná bitva o koryta to ukazuje.

Říká se, že když se dva perou, třetí se směje. Je rozhodně dobré, že se socdemáci požírají mezi sebou. Jen houšť a větší kapky. Jen se trochu obávám, aby tím, kdo se směje nebyl Koblihář Babiš.

Reklamy
Rubriky:Z domova Tagy:,
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: