Úvodní stránka > Různé > A vaše hovna budou vonět po fialkách… (EU 1/4)

A vaše hovna budou vonět po fialkách… (EU 1/4)

04. listopadu 2013 Napsat komentář Go to comments

eu01Pamatuji si, že v době, kdy jsem navštěvoval gymnasium, bylo to ještě za bývalého režimu, jeden můj spolužák s oblibou používal heslo – Sovětský slon, náš vzor. Je pravda, že nemělo smysl, ale my, kteří jsme věděli o co jde, jsme se dobře bavili.

Dělali jsme si tak legraci z těch, kteří nekriticky obdivovali rusáky, respektive tehdy SSSR. Jejich neustálé žvásty o tom, jak je třeba si vzít ze Sovětského svazu příklad prakticky ve všem nám připadaly více než směšné. Postupem času nás pak pobuřovaly.

Proto to heslo, které pro nás tehdy mluvilo za vše.

Doba pokročila a papalášové zjistili, že někteří lidé stále myslí svojí hlavou. Není již třeba vymýšlet vzory. Je třeba to nařídit.

Socialista se totiž ve své nekonečné nabubřelosti a obdivování sama sebe domnívá, že ví lépe než jiní co je pro ostatní lidi dobré a správné. A dobro hodlá šířit jakýmikoli prostředky.

Například EU myslí na vše. A právě proto tento týden, podle portálu Novinky.cz, Evropská komise zveřejní nové standardy pro všechny druhy splachování na toaletách.

EU se domnívá, že plýtváme pitnou vodou při splachování a rozhodla se proto aktivně zakročit. Podle nových standardů by mělo spláchnutí spotřebovat maximálně 6 litrů vody proti současným průměrným 11 litrům a spláchnutí pisoáru by mělo být nejvíce půllitrové.

Nechci rozebírat, zda stačí obsah nádržky WC na spláchnutí či nestačí. Nejsem asi sám, kdo už zažil, že bylo třeba spláchnout i dvakrát (To se mám, co? My doma hrozně žereme.).

Výstižně to komentoval Paul Nuttall z britské euroskeptické strany UKIP.

Bůh ví, kolik to stálo a kolik se přitom vyplýtvalo času a úsilí. Tihle eurokrati se skutečně zabývají chcankami.

zdroj

Nařizování, omezování, tzv. doporučování a podobné nesmysly jsou EU vlastní. Ale jen já sám vím, kolik vody potřebuji ke spláchnutí. A můj soused to ví zase o svém záchodu. A každý jiný podle svého.

Celé by to bylo směšné, pokud by to nebylo pravdivé a nezabývali se tím úředníci, kteří jsou placeni z peněz, které nejsou ani náhodou jejich a jejichž původní určení bylo něco, co asi smysluplné bylo. EU ale každý den dokazuje, že skutečně smysl nemá.

Je možná jen otázkou času, kdy vyjde směrnice, že hovno má vonět jako fialky. Potom byste si mohli doma nasrat do kouta a měli byste osvěžovač vzduchu.

No a než tomu tak bude, můžete se připravit na zítřejší článek, kde se podíváme na další nesmysly, které zplodila EU. Pochopitelně i za naše peníze.

Zatím se hezky zhluboka nedechněte. Necítíte fialky?

Rubriky:Různé Tagy:, , ,
 1. Milan
  04. listopadu 2013 (8.23)

  Serme rychle
  serme honem
  eurohovno
  buď nám vzorem!

  • 04. listopadu 2013 (9.01)

   Hezká básnička. 🙂

   Na jednu stranu je poměrně příznačné, že podobné básničky vznikaly i v době Sovětského impéria a byly to nejčastěji kruhy ze kterých, mohu-li soudit dle Vaší IP adresy, pocházíte, kde jich vznikla celá řada.

   Na druhou stranu doufám, že si blog nečtete v rámci svých služebních povinností. Takový dosah snad nemá…

 2. oldwomen
  04. listopadu 2013 (21.26)

  🙂 je to přes dva roky staré. Netušila jsem, že jsem Pythiina ségra 😆
  http://oldwomen.wordpress.com/2011/06/13/vo-hovne/

  • 04. listopadu 2013 (21.46)

   No jen doufám, že jste neprorokovala něco z toho, co bude obsahem dalšího dílu, který vyjde o půlnoci.
   I když to je celkem jedno. Ono to už většinou platí a nebo se k platnosti blíží.

   • oldwomen
    05. listopadu 2013 (0.43)

    Když v tomto případě nařizující šetřílek postupuje přesně dle logiky „co nevidím, to není“. Třeba na něj tlačí výrobce půdních a anaerobních bakterií. Finální nařízení by mohlo znít třeba takto: „po vykonání potřeby došťouchej lejno štětkou do odpadového kolena, do předem připraveného kbelíku se šesti litry vody (certifikovaný kýbl i měrka samozřejmě podléhají každoroční kontrole v cejchovně) vsyp sáček kultury, rozkvedej to štětkou, která se tímto umyje a odsmradí, a nalej do směs do záchodové mísy.“ Ruku v ruce by s tímto šel zákaz používání čistících prostředků sanitární techniky na bázi kyseliny sírové, fosforečné, octové, louhu sodného a samozřejmě i sloučenin na bázi chloru.
    V porovnání s eurosajuzem – zlatý ervéhápé 😦

   • 05. listopadu 2013 (0.50)

    Že Vy si berete moc k srdci tu domácí výrobu osvěžovače vzduchu? 🙂

 3. oldwomen
  05. listopadu 2013 (1.09)

  Petr :
  Že Vy si berete moc k srdci tu domácí výrobu osvěžovače vzduchu?

  🙂 ne, jen jsem v rámci soukromé rekvalifikace zabrousila k okraji mikrobiologie. Teda spíš jsem se vznášela někde ve stratosféře a koukala, že někde támhle dole, v nulové nadmořské výšce je něco, co se tak jmenuje.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: