Úvodní stránka > Nezařazené > Tak hodně zdraví

Tak hodně zdraví

silvestrVím, že jsem delší dobu nepsal. To víte, zájmů mám daleko víc, než jen dřepět u počítače. Ale slibuji, že se polepším.

Neberte to ale jako nějaké předsevzetí. To ne. Předsevzetí nemám moc rád. Jsou častým zdrojem zklamání z toho, že nebyla dodržena.

Nicméně přeji všem čtenářům do Nového roku 2014 hlavně hodně zdraví. Mohl bych sice napsat, že přeji i osobní a profesní úspěch, ale to to hlavní není. Pokud se nás bude držet zdraví, to ostatní už přijde samo. Socialistickým vyžírkům doslova, z peněz, které stát ukradl ostatním a ti ostatní se o to budou muset zasloužit svojí vlastní silou. A k tomu je dobré zdraví sakra potřeba.

Také bych chtěl poděkovat těm, kteří se na stránky tohoto blogu vracejí a čtou ho. Vím, že jsou tu čtenější blogy. Většinou prezentují levicové názory a nebo názory šílenců, ale chlubit se počtem čtenářů není mým oblíbeným. Je to takové dětské poměřování se na písku. Přesto chci poděkovat těm, kteří tento blog navštívili. Bylo vás více než dvaadvacet tisíc. A mě poměrně těší, že převážná většina, alespoň doufám, věří ve správnost zastávání se svobody a svobodné volby. Ti budou v budoucnu to výše uvedené zdraví potřebovat určitě.

Tak pěkný Nový rok vinšuju.

  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: