Úvodní stránka > Různé > Máte slovo…

Máte slovo…

k3485192Tento článek byl zveřejněn 9.8.2014 v 02.10 hodin. Proč to tu uvádím se dozvíte dále v textu.

V posledních třech článcích jsem se zaměřil na webovou stránku allencuestas.com. Na celý problém jsem se díval více méně technicky. Úhel mého pohledu byl jasný – zajímala mě fakta.
Předložil jsem jich celou řadu a všechna je možné ověřit.

Překvapila mě tedy argumentace lidí, kteří vlastně byli zneužiti. Představte si, že z vás někdo udělá idiota a vy, namísto toho, abyste se ho zeptali proč vás vodí za nos a dělá z vás bláznivou ovci, tak se ho zastanete.

Stačí se podívat do diskuzí pod některým ze článků. Lidé, kterým po právu můžeme říci, že jsou skutečné tupé ovce tu tvrdí, že se vlastně nic nestalo.

V prvním plánu jsem si říkal, že to jsou opravdoví tupci a nic jiného si nezaslouží. Když jsou to taková hovada, tak co s nimi.
A pak jsem si uvědomil, že jejich projev je projev skutečných obětí.

Pokud někdo napíše, že organizátoři allencuestas.com jsou hajzlové a zasloužili by … (doplňte dle libosti), tak na tom není zase tak špatně. Umí rozlišit co je a co není pravda.

Prostřednictvím kontaktního formuláře mi psal jeden takový člověk. Nebudu ho citovat ani zveřejňovat o koho jde, byl jsem požádán o diskrétnost a hodlám jí udržet. Ale v textu onoho vzkazu bylo rozlišováno co je a co není košer. Ten člověk si přiznal, že zřejmě naletěl a svým způsobem se s tím smířil.
Netvrdím, že na tom byl dobře. Přeci naletěl. Ale přiznal si své napálení a mohl dál pokračovat o něco chytřejší. Byl na tom tedy, svým způsobem, dobře.

Pak jsou tu ti o nichž píši výše.

Odbočím. Víte co je Stockholmský syndrom?

V roce 1973 se Jan-Erik Olsson a Clark Oderth Olofsson (nyní Daniel Demuynck) pokusili vyloupit jednu z bank ve Stockholmu. Loupež nevyšla a muži zadrželi rukojmí. Vyjednávání trvalo 130 hodin. Po propuštění považovali rukojmí únosce za své ochránce a policisty za nepřítele.

zdroj

Tento emoční vztah neplatí jen ve vztahu únosce – rukojmí. Je možné ho transponovat dál. A tak oběti domácího násilí obhajují násilníky, oběti znásilnění hledají vinu u sebe a třeba ti, kteří někde někomu naletěli omlouvají podvodníky, kteří je podvedli.

Ten poslední příklad je specifický. Tito lidé, přestože nemají příliš velké znalosti oboru ve kterém byli napáleni, si právě tuto skutečnost neumějí přiznat. Jejich podvědomí nedokáže správně zpracovat situaci a nejsou jednoduše schopni říci – ano, jsem debil co naletěl. I když všechna fakta ukazují A, oni budou dokola mlít B, protože je by přeci nikdo nepodvedl. Vždyť nejsou tak blbí.

Podvod je postihl daleko více než ty, kteří si to přiznají.

Tito lidé nejsou, bohužel, přístupní rozumné argumentaci a melou si pořád dokolečka svou mantru.

Podívejte se znovu na diskuzní příspěvky v oněch posledních třech článcích. Na ty negativní. Vidíte v nich někde protiargument? Je tam někde napsáno – „Tady autore píšeš to a to a já si myslím, že je to jinak, protože…“ “ Tady máš chybu, skutečnost je jiná.“  Nebo něco podobného?
Ani náznakem. Jejich stav to nedovoluje. Nejsou schopni ony informace logicky zpracovat.

I to je možná důvod, proč nikdo nepoložil svému guru základní otázku. Není to otázka zda bude výplata a nebo kolik má příjem z přilákaných lidí. To vůbec není klíčová otázka. Tou je dotaz, proč propagoval allencuestas.com za pomoci padělaného PayPal výpisu. To by stačilo.

Pokud toto pochopíte, nemůžete jim mít jejich výlevy za zlé. Bude jim to prostě chvíli trvat. Co je ovšem zásadní. Ne všem. Mohou a zcela jistě i budou mezi nimi tací, kteří k tomuto závěru nedojdou.
To jsou skutečné oběti. Je jedno zda přišli o peníze, o čas a nebo o iluze. Psychika je moc háklivá dáma.

Za celé tři dny co byly zveřejňovány články na toto téma se nashromáždila řada komentářů. Některé kladné. Některé záporné. Chybí ale jen jeden. Komentář od guru Příkazského vulgo Joboffera. Komentář, kde by mohl vysvětlit nesrovnalosti, které jsem objevil.

Od doby, co jsem začal zveřejňovat fakta v této sérii článků jsem do okamžiku zveřejnění tohoto článku (viz poznámka v úvodu) zaznamenal od guru k tématu jen tyto komentáře v jeho FB skupině:

ALLENCUESTAS CZ+SK 2014-08-09 01-13-58

 

ALLENCUESTAS CZ+SK 2014-08-09 01-16-00

Žádné vysvětlení. Žádná omluva za desinformace. Jen sebestřednost, sebelítost a obviňování těch, co si dovolili zpochybnit jeho ego. Nechlubil se guru, že byl hospodský? Podle chování myslím, že někde ve čtyřce. Takové chování považuji v jakémkoli podnikání ne za neomluvitelné, ale za nepřípustné.
Takový člověk nemá v podnikání co dělat.

Ale nikdy nad nikým nelámu hůl. A jestli nepoložili otázky jeho ovečky pak bych se Příkazského alias Joboffera rád zeptal za ně. Slibuji, že zveřejním bez jakéhokoli zásahu případný Příkazského komentář, kde může vysvětlit to na co jsem poukázal.

Ne mě pane Příkazský. Mě odpovídat nebudete a ani nemusíte. Dokonce ani těm více než 2 300 čtenářům článků o allencuestas.com.

Ty odpovědi dlužíte těm, kteří vám věřili a možná i stále věří. Je to váš dluh a měl byste se mu postavit jako chlap.

Máte slovo.

Reklamy
 1. Mafis
  09. srpna 2014 (8.13)

  Podávám žalobu za urážky na cti a další újmy spojené s těmito zákeřnými komentáři.Nemohu se dál dívat na způsob jakým pranýřujete pana Příkazského.A pište si, že mám skvělého advokáta.

  • Jana Soukalová
   09. srpna 2014 (10.12)

   Vyhrožujte plným jménem. Anonym je zbabělý výpad. Víc nemá cenu komentovat.

  • 09. srpna 2014 (10.27)

   Pokud mohu, milý Mafisi, soudit dle úrovně Vašich příspěvků, tak Vy opravdu dobrého advokáta potřebujete.
   Pokud tedy budete mít potřebu podávat žalobu, můžete tak přirozeně učinit u Okresního soudu v San Francisku.

 2. 09. srpna 2014 (8.20)

  Proti osobě Michaela Příkazkého nikdo nic nemá .Ba naopak docela jsme to brali, že je to styl jeho práce.Pokud vystupoval nenápadně,řekla bych až skromě.Nedělal ze sebe něco víc.Ale jak se říká s jídlem roste chuť.Dříve se mu dalo napsat Mišo to je paskvil na to se vykašli.Když jsem mu tenkrát psala do osbních zpráv, že Allens.je podvod, tak se dušoval že není.I když jsem měla důkaz.To co napsal jen svědčí o tom že přestal být , řekla bych jeden z Nás a povýšil se na spasitele.Všechny napadá a vůbec se neohledne za sebe.Je jako buldozer.Nemám a nikdy jsem proti němu nic neměla byla s ním i legrace.Ale tohle už legrace není.To že se má postavit k tomu jako chlap jsem mu také psala, ale odpověď nepřišla.Poštval proti lidem svoje noshledy a to není dobrá vizitka.Každý kdo dělá tuhle práci musí mít stále otevřené oči a být vstřícný k názorům jiných lidí, kteří mají k tomu připomínky.Jeho ego ho sežralo.:)Co se týká pomoci jak píše já o ní nestojím a plno lidí co byli ve skupině Allens. a byli vyhozeni za jiný názor také nejsou žádní ubožáci.A zase manipuluje a uráží.To je celý Michael.

 3. Jana Soukalová
  09. srpna 2014 (9.08)

  S jídlem roste chuť. Příkazský pracoval s pokorou do té doby, než zjistil, že má postupem doby pod sebou tolik lidí, čehož by se dalo dobře využít. Kdykoliv vytáhl něco na světlo, měl během chvíle měl pod sebou stovky lidí. Ano, měl důvěru, většina projektů zprvu i vyplácela, takže si to po právu zasloužil. Bylo to tím, že pečlivěji vybíral a třídil. Lidé mu začali věřit, přinášel ověřenější systémy a když byla zřejmá další neudržitelnost, lidem dal varovný signál, namísto upozornění 50/50 od vstupu do nového programu. Proč najednou taková změna? Jednoduché vysvětlení. Půjde-li do toho, program od programu a bude-li chrlit jeden za druhým, některé se uchytí a on vždy bude na čele v Československé skupině. Práci odvedou druzí a video, které dává jako pomoc ostatním, zvládne zhruba za hodinku. Tím pro něho celá práce končí, do skupin nasadí noshledy a dráby a jedeme dál. Vše by zůstalo bez většího povšimnutí až dodnes, kdyby ve skupinách nezačala panovat komunikační totalita, absolutní nezájem a opovržení lidmi, kteří zpochybňují, nebo jen pouze upozorňují na nedostaky v projektech nebo chování některých správců a uvolnil tak lavinu toho, co všechno se nyní děje. Pane Příkazský………já za svoji osobu bych Vám chtěla říci. Hodně lidí Vám věří a věří i tomu, že to, co se okolo Vás děje je hnusné a podlé. To nemusí trvat navždy. Uvědomte si, že mnoha lidem se to naopak nelíbí a Vy byste měl zaujmout stanovisko člověka, který se nemůže jen krčit v koutě a obklopit se lidmi, kteří Vám denně zpívají ukolébavku na dobrou noc……..J.S.

  • 09. srpna 2014 (9.41)

   Souhlasím.Tohle jsem zažila už v jedné skupině ale MIchael tam nebyl.Vlastně byl, ale jako řadový člen.Psala jsem mu tenkrát ohledně práce a on to zatloukl, že neví o čem píšu a že v té skupině nikdy nebyl..Každopádně se tam dělo něco podobného, a taky to padlo.V té skupině vydělal jen někdo, ale podstatná část ne.Dávali to za vinu systému a myslím že dodnes si to mnoho bývalých členů myslí.Chci říct jak je nebezpečné chovaní některých lidi.Michael si z toho možná vezme ponaučení.Že nemá za sebe nechat mluvit lidi, ale jednat sám.

 4. Martin
  09. srpna 2014 (10.13)

  Dobrý den diskutujícím.
  Myslím, že bychom měli vyzvat p.Příkazského, aby se zde k problému postavil jako chlap, proč propagoval allencuestas.com za pomoci padělaného PayPal výpisu? A proč nás do programu náboroval. Na internetu působí opravdu dlouhou dobu a je dost zkušený na to, aby si ověřil, že jejich e-mail je neověřený a že výpis je padělaný. Takovou základní dovednost by měl umět, jako dlouhodobý podnikatel na netu.
  Michaeli, určitě toto fórum sleduješ a víš o něm. Tak jsem zvědavý, jesli se k problému vyjádříš jako chlap nebo se budeš schovávat a dělat mrtvého brouka?

 5. Jana
  09. srpna 2014 (10.19)

  Michael Příkazský tímto živí sebe a svoji rodinu, navíc ještě splácí dluhy. K tomu, aby vydělával, potřebuje lidi, bez lidí se v této branži vydělat nedá. Neupírám mu, že je pracovitý a jeho videonávody jsou pro lidi pod ním užitečné. Nedělá je ovšem proto, že by z dobrého srdce zdarma pomáhal lidem, to si jistě nebudeme namlouvat. Lidé si projdou návody a zaregistrují se pod něj, protože návody „krok za krokem“ chtějí dál používat i pro své refy. A už panu Příkazskému roste síť i peníze. Na tom není nic špatného, je to jeho práce a dostane za ni zaplaceno, proto ji taky dělá. Druhá věc je ale záměrné zkreslování a zamlčování informací o některých projektech, a to i ve chvíli, kdy už je jasné, že je problém, a když někteří lidé začnou na tyto skutečnosti poukazovat. Pak jsou tito lidé vyhazováni ze skupin, aby neodrazovali nováčky od dalších vkladů. Hned po Zeekrewards byl dalším obrovským internetovým podvodem Banners Broker. V těchto dvou projektech pár lidí vydělalo – vždy to byli lidé, kteří dokázali vybudovat velké týmy – a hodně lidí o peníze přišlo. Kdo byl v největších fb skupinách, ví, jak to tam fungovalo – negáči byli umlčováni a vyhazováni ze skupin, aby neodrazovali správcům další referraly. Nakonec vznikla skupina „Negáči BB“, kde mohli lidé vyjadřovat své názory svobodně. A všichni, kteří se do skupiny přidali, byli z původních skupin vyhozeni. Přesně si pamatuji, jak se o těchto lidech (negáčích) dobrák pan Příkazský vyjádřil (podotýkám, že to bylo v době, kdy už BB nevyplácel, ale stále se našli lidé, kterým byly tyto informace zatajovány a kteří byli do BB ochotni investovat): „Tito lidé jsou ubožáci, KTEŘÍ NIKDY V ŽIVOTĚ NIČEHO NEDOSÁHLI…“ Jeho oblíbené úsloví, když s ním někdo nesouhlasí… A to je problém, který já s podobnými guru mám. Sami musí vidět (pokud nejsou úplně blbí), že lidé, které do projektu v určité fázi přivedou, už s největší pravděpodobností o peníze přijdou – ale běda, kdyby je chtěl někdo varovat… A pak se takový (podobný) guru nestydí zpětně pokrytecky vyjádřit o projektu, o kterém v době jeho funkčnosti nepřipustil ve své skupině žádnou pochybnost: „Od začátku každý věděl, že tento projekt nepojede 20 let, doufali jsme ve 2 roky, nicméně něco jako závist funguje ve všech končinách, tedy i v USA.“
  Pokud jde o ten padělaný důkaz výplaty, já myslím, že ho M. Příkazský blíž nezkoumal – někdo mu ho poslal a on ho prostě jen zveřejnil…

  • Martin
   09. srpna 2014 (11.14)

   Souhlasím s Vámi Jano. Ale pokud takový zkušený člověk v podnikání na netu, jako je M.Příkazský nezkoumá zásadní dokument (důkaz výplaty), jestli je pravý nebo ne, a jen tak ho použije ve videu, tak je to opravdu neomluvitelné, bohužel. To by se tak zkušenému člověku stávat nemělo. Nebo to udělal jen proto, aby strhnul co nejvíce lidí k zaregistrování se pod něho do toho programu? Mám takový dojem, že ano.

 6. Tamara
  09. srpna 2014 (11.49)

  Nedá mi to,se nezeptat,když se tu tak probírá jméno pana Příkazského ve spojení s Alencuestas,jaký zisk z toho bude mít on sám,když,podle tohoto článku zmanipuloval půlku národa do pochybného projektu,který je od začátku prý podvod a nikdo neuvidí ani korunu.Nemusím na to být žádný matematik,abych si dokázala spočítat,že v tomto případě bude mít to samé,co já,tedy nic.Jsem na internetu úplný nováček a přiznám se,že jsem se také do tohoto projektu zaregistrovala,ale určitě ne proto,že jsem nějaká tupá ovce ,ale prostě jsem chtěla něco zkusit.Já osobně nikdy nevěřím tomu, co si sama nevyzkouším.Každá zkušenost i ta špatná,je přece k něčemu dobrá.Podvedená bych se cítila,kdybych do toho něco investovala.Takhle jsem ztratila jen trochu času,který jsem třeba mohla využít nějak jinak,třeba i hůř.
  Tohle mě,ale neodradí,abych nezkusila ještě něco jiného,třeba zase právě to,co doporučuje pan Příkazský,nebo snad tady chcete tvrdit, že vše co doporučuje je podvod?

  • 09. srpna 2014 (12.20)

   Pokusím se Vám odpovědět.

   Co z toho bude mít nevím. To se musíte zeptat jeho. Nicméně, jak jsem již uvedl v předchozích článcích, je tu řada nesrovnalostí.

   Základní problém přirozeně vidím v tom, že doporučit široké veřejnosti produkt propagovaný padělkem je nezodpovědné a v podnikání, a spousta lidí i toto za podnikání považuje, se na „možná“ nehraje.

   Přirozeně existuje i určitá varianta, kterou jsem naznačil.
   Padělat kompletní výpis přijaté platby PayPal není složité, ale ne zase tak jednoduché, jak si někdo může myslet. Musíte „chytit“ správný font, rozstřel písma, barvu atd. Upravit jen malý detail – tedy to, že je účet ověřený, zase tak složité není.

   Pokud by chtěl provozovatel webu prodloužit jeho chod, pak mu neověřený účet nebrání provést 9 výplat ročně. A protože je na té stránce přiznávána i odměna za přivedené nové členy, bylo by jen logické vyplatit nejaktivnější přivaděče. Může se to vyplatit. Předloží „důkaz platby“ a ostatní se „nějak ukecá.“

   Spousta lidí se domnívá, jak jsem vyčetl z diskuzí na FB, že převod PP trvá několik dní jako v bance a jednoduše nerozumí platbám na internetu.

   Vždyť kolik lidí ví například to, že tvrzení o nutnosti ověření účtu které trvá několik dní a proto je první výplata odložena je další lež o které jsem se v článcích nezmínil Téměř nikdo.
   Konkrétně toto jsem konzultoval s architektem platebních systémů, kterého používám. Vzali jsme v úvahu 100 000 uživatelů k výplatě. Pokud by provozovatel chtěl šetřit, tak vygenerování csv souboru adres k výplatě je otázkou několika hodin, záleží na výkonu serveru. Rozdělení souboru na rozumné části je otázkou cca hodiny. Vložení těchto souborů do platebního systému PP také. PP poté dokáže provést platby na určené adresy během noci.
   A tohle celé jde provést automatizovaně s využitím API PP prakticky kliknutím na jedno tlačítko. Systém nepotřebuje nic víc než email, chcete-li provádět ověřování pak jen jméno a příjmení, víc PP standardně nepovoluje.

   Je to přirozeně jen možnost, netvrdím, že to tak je bezpodmínečně. Jak píšu výše, konkrétně se zeptat musíte jinde.

   Pokud je řeč o dalších způsobech výdělku, které doporučuje, nezabýval jsem se jimi. Jen zběžně jsem je prolétl. Pravda je, že jeden doporučovaný způsob, který jsem objevil je čistá „malá domů“ kde je hlavní efekt to, aby za vás dostal peníze a další doporučení vás pak může přímo poškodit, ale tomu jsem se nevěnoval. Cyklus byl zaměřen jiným směrem.

   • pavel
    09. srpna 2014 (14.49)

    K tomu poslednimu odstavci muzes byt presnejsi?

   • 09. srpna 2014 (18.13)

    Uvidíme, pokud si čas udělám, tak zítra, dříve těžko. Ale na druhou stranu, neberte to osobně Pavle, nechce se mi psát článek „na zakázku.“

   • Jaroslav Navrátil
    09. srpna 2014 (18.41)

    Pokud to pomůže tak se také připojím.

   • Jana M
    10. srpna 2014 (1.11)

    Ahoj mužu taky poprosit? Trichu tuším ale jen jedno. Díky

 7. Kuko
  09. srpna 2014 (12.08)

  Tak sa zdá, že si bude musieť násjť Michal Príkazsky normálnu prácu :D. tento biznis mu asi končí..

 8. Martin
  09. srpna 2014 (16.44)

  Tak M. Příkazský opravdu na tento článek i na komentáře opravdu odpověděl. Ta odpověď je na jeho Facebookovém profilu, kde napsal:

  „Myslím, že v současné době velmi trefné foto.“
  a pod to umístil obrázek z textem, cituji:
  „SEBEKONTROLA“
  „Jediná cesta, jak přežít na světě, plným idiotů“

  Nazývá nás tedy idioty. To je od něho vrchol arogance. Navštivte jeho FB profil, ať to také vidíte.

 9. 10. srpna 2014 (20.14)

  Zamyslel jsem se nad komentáři (výše) od uživatelů pavel, Jaroslav Navrátil a Jana M (ahoj) a rozhodl jsem se, že ano. Přidám ještě článek ohledně dvou nabídek guru Příkazského, které jsem zmínil.

  Ale dneska už ne, zítra je taky den, dnešek věnuji průběžné debatě s přáteli na téma, které je, podle mého názoru, obecně mnohem významnější než pseudonabídky toho „marketéra.“ Snad proto, že pomocí internetu může pomoci s rozjezdem některým, kteří to mohou potřebovat.
  Možná tu dobu Příkazský využije k tomu, aby využil ono slovo, které mu dal článek „Máte slovo…“ Jenže toho se asi nedočkáme. Zato mazání propagace allencuestas z jeho FB profilu již proběhlo. Hezky zbabělé, že?

  • Kuko
   10. srpna 2014 (21.53)

   Ktoré dva projekty máte na mysli? Má ich snad 50

   • 10. srpna 2014 (22.14)

    Jak jsem psal, jsou to dva projekty, kterých jsem si všiml jen tak letmo, když jsem procházel jeho stránku. Vyloženě mě prašitily do očí.
    Jeden je zjevný podvod a druhé může toho, kdo to „spolkne“ s velkou pravděpodobností poškodit, potažmo připravit o peníze.
    Z pochopitelných důvodů je v tuto chvíli neuvedu.

 10. Marčelo
  11. srpna 2014 (8.53)

  Jak tak pozoruji, tak sem píší samí neúspěšní lidé, kteří neví absolutně nic o síťovém marketingu…ano všichni jste ovečky, ale ne proto, že je z Vás udělal nějaký Příkazský, ale proto, že je ze sebe děláte sami. Z některých z Vás je mi opravdu smutno. Ale to je typická česká povaha. Vždycky hledat vinu někde jinde…hlavně ne u sebe…

  • 11. srpna 2014 (9.10)

   Díky za komentář, přestože vůbec nekomentujete to, o čem články pojednávají.

   Smyslem článků nebylo, jak se evidentně mylně domníváte, hodnotit MLM. Na to je málo prostoru. Smyslem bylo poukázat na způsoby, které nejsou etické a to ani v MLM a ani v jakékmkoli jiném způsobu podnikání.

  • Gismo
   11. srpna 2014 (12.47)

   Marčelo, podstata síťového marketingu nemá s tímto článkem bohužel nic společného. Tady je to opravdu o tom, jak lidé nedokáží přemýšlet racionalně, i když jim všichni hází fakta ze všech stran. Bohužel jejich slepá víra všechna tato fakta zaslepuje. :/

   • Gismo
    11. srpna 2014 (12.51)

    Ale jinak máte pravdu, tito lidé většinou větších úspěchu nedosáhli a proto mají tendenci se k takovýmto pochybným projektům uchylovat jako ke své jediné naději na lepší život. A toho potom někteří lidé využívají…

 11. Michael Příkazský
  12. srpna 2014 (6.38)

  Pane Petře, nebo jak se ve skutečnosti jmenujete.

  Původně jsem Vám sem nechtěl vůbec psát, protože tento blog považuji za jeden velký škvár, založený jen na pomluvách. Jediný učel Vašeho blogu není o tom, aby jste zde lidi pravdivě informoval, ale pouze aby jste sám získal návštěvnost.

  Tento diskuzní příspěvek byl zkrácen, protože byl v totožném znění vložen u jiného článku tohoto blogu.

 12. Zdeňka Poštolková
  12. srpna 2014 (20.30)

  Pane Petře, je skutečně zákeřné, chodit na profily lidí inkognito a zneužívat je,,, zbaběle neuvádíte vaše celé jméno, aby si vás člověk nemohl zablokovat, takže budu muset asi požádat FB, aby mně s tím pomohl… A když vám napíši, že jsem věděla , že program spíše nebude vyplácet, že mně nikdo nelhal, .. a vy napíšete, že jsme chudinky oběti, – co si mám myslet, o vaší inteligenci??? Víte, můj první manžel byl agresivní alkoholik a násilník, a věřte mi, že i když jsem měla dvě děti, malinké, tak letěl a letěl… Nejsem a nikdy jsem nebyla chudinka… vždycky jsem se uměla vzít za svoje…

  A také je přece logické, že i kdyby Michael měl stotisic lidí pod sebou, (jako že většina lidí ve skupině nebyla v jeho síti, já také ne) tak pokud je program podvodný, tak má stejný prd a vořech, jako my… A kdyby to věděl stoprocentně předem, proč by si dal tu práci??? To může tvrdit jen zvrácený člověk, který jede ve smyslu: Podle sebe soudím tebe….. Všichni jsme věděli, že je to risk… buď, a nebo…. a s tím jsme do toho šli… Všude se to neustále opakovalo, takže kdo to nepochopil, tak by asi neměl být svéprávný a neměl by na internetu co dělat… A tak je to u všeho… Zkrátka, podle svého myšlení berete ostatní lidi… vaše zrcadlo… 😉

  • 12. srpna 2014 (20.44)

   Vy si fakt děláte srandu.
   Vaše rodinná anamnéza mě nezajímá, ale docela chápu, že z někoho, kdo argumentuje Vaším způsobem, by začal chlastat i světec.
   Přestaňte omílat dokola Vaše doměnky a přečtěte si fakta, která jsem psal o sdílení článků na FB, tuším, že dokonce v reakci na Váš komentář.
   Pamatujte na to, že i moje trpělivost má své meze a nehodlám nechat zaplevelovat diskuzi Vaším trollením. Trolly jako Vy poměrně jednoduše filtruju.

 1. 12. srpna 2014 (0.22)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: