Úvodní stránka > Co týden vzal... > Co týden vzal…

Co týden vzal…

calendarJe to pěkná řádka týdnů, co jsem napsal něco do rubriky Co týden vzal…
Ale důvody se mi vážně řešit nechce. Snad je dost dobře možné, že jsem kdysi napsal, že by to měla být rubrika občasná. A pokud ne, tak to píšu teď.

Že to ale byl nabitý týden, že?

Byl dokončen cyklus o internetovém scamu allencuestas.com. Skončil celkem příznačně – celá skupina, která podporovala tento „projekt“ na Facebooku zmizela a není po ní ani vidu a dokonce ani slechu. Inu, krysy zalezly do kanálů a vyčkávají na nějaký zaručený výdělek na internetu. Myslím, že hlupáků nachytají až až.

Na serveru iDnes jsme se 14. srpna dozvěděli, že starosta Prahy 1 zmařil referendum o hazardu. V den voleb prý nebude.
Ono je to sice úplně jinak, ale proč to trochu nepřekroutit. Aktivisté proti hazardu – to je nátlaková skupina, která uspořádala petici pro konání referenda ohledně hazardu v Praze 1, chtěla referendum o hazardu, které by se konalo společně s komunálními volbami. Starosta nechal přesunout jednání zastupitelstva a aktivisté jsou dotčeni. Důvodem jsou technické problémy na Žofíně (více viz odkázaný článek).
Aktivisté jsou ale jako pominutí.

„Na radnici moc dobře vědí, že pokud se nebude referendum konat s komunálními volbami, nepřijde dostatek lidí a výsledek nebude platný ani závazný,“ tvrdí iniciátor petice Ondřej Černoš.

zdroj

A pak, že aktivisté nejsou paraziti. Jestli je ono referendum věnováno palčivému problému, který opravdu někoho zajímá, tak snad dostatek lidí přijde. A pokud ne?
Tak to asi zase takový problém nebude, nemyslíte?

Idioti v úřadech jsou i jinde než u nás a práskači také. Například v socialistické Velké Británii si chlapík postavil zahradní domek. No a nyní ho bude bourat. Neměl totiž povolení a sousedé ho udali.
Více naleznete v článku na tomto odkazu.

Vcelku chápu, pokud i klidný a bezkonfliktní člověk zapálí sousedovi barák. Alespoň já bych o tom uvažoval, kdyby mě nějaká taková svině udala.

Adam Černý, redaktor Hospodářských novin je nejspíš celkem mimo. Alespoň pokud mohu soudit podle jeho článku Rusko se chová jako před invazí 1968.

Pokud na to máte žaludek, přečtěte si ten článek. Přirovnávat cvičení vojsk Varšavské smlouvy před invazí v roce 1968 ke koloně humanitární pomoci, toho času na cestě z Ruska na Ukrajinu totiž může jen opravdový fantasta.
A nebo opravdový debil, který doma nejspíš masturbuje na americkou vlajkou.

Jestliže máte nějaký problém s obchodníkem tak prý bude dobře. Vaše problémy nemusí v budoucnu řešit soud, ale ČOI, která by měla sloužit jako jakýsi mediátor sporů.
To, že to vítají parazitické spotřebitelské organizace asi netřeba doplňovat.
Já se ale ptám, na co máme tedy ty soudy? Bude časem řešit například vraždu místní svaz zahrádkářů?

Tak hezký nadcházející týden přeji.

Reklamy
  1. Zatím nemáte žádné komentáře.
  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: