Úvodní stránka > Různé > Panu presidentovi s láskou

Panu presidentovi s láskou

heart-159637_640Milý Myloši,

tak jsem se rozhodl, že Ti musím napsat. Prostě proto, že si myslím, že my, slušní pracující lidé, kteří patříme k těm dolním deseti milionům, pro které jsi president, jak jsi říkal, Ti musíme nějak projevit svou lásku. Sice nejdu tak daleko, abych nad Tvýma fotkama provozoval samohanu, ale mám Tě rád.

Předem mého dopisu přijmi vřelé pozdravy. Jak se u Vás na Hradě máte? Doufám, že dobře. V Blesku psali, že máš prostatu jako panic a to je fajn. Alespoň nemusíš v noci na záchod a nezakopneš zase o koberec, co shrnul pes.

Soused říkal, že jsi prý měl na mále, že Tě mohli také vyšetřovat na psychiatrii a tam bys neprošel, ale on tomu nerozumí. Je to reakcionářská příživnická svině, má stánek s občerstvením a asi ho zase udám na ČOI-ku, že omývá zelené klobásy. Zatím mu nikdy nic nenašli, tak to má asi podplacený, ale i na něj dojde.

U nás se máme dobře.

Máma, jako moje stará, říkala, že Tě zase pomlouvají šmejdi, co nikdy nepracovali a jsou zaplacený usákem, jako z USA. Že prý nějaký historik co nikdy nepracoval rukama psal že pohrdáš fakty a dokonce psal že jsi debil.

Dobře to soudruh pan mluvčí řekl. Nezabývat se tím. My ve fanklubu víme, že máš pravdu a debatovat o tom nebudeme. Je to stejně zase jen nějaká špekulace a podvod na slušný lidi, co nemají čas se něco učit. Od toho máme Tebe.

To je stejný jako s těma banderovcema. Prej nějaký souvislosti. Ty historici vůbec nevědí o co tehdy šlo. Měli by se podívat na nějaký film, který o tom pojednává.

Je taky fajn, že pomáháš přátelům slovanům a nenecháš se zviklat fašistickou a nacistickou klikou na Ukrajině. Máma říkala, že je tam už i gestapo, ale já nevím, Ty to budeš vědět líp. Určitě dál podporuj přátele Putina v jejich boji za osvobození.

Jen je nám trochu líto, že Klaus a jeho pohůnci násilně rozervali náš bratrský svazek s bratry Slováky. Mohli bysme totiž být také součástí Euroasijského impéria, jak chce ten pan profesor co je také velký kamarád s Putinem.

Určitě se nenech provokovat, jak to dělají například ti bratři co lžou o tom, že jsou v Sovětském svazu Rusku nějaký politický vězňové. Putin jasně řekl že nejsou a ten nikdy nelže. To si všechno vymýšlejí ti intelektuálové. Měl bys jim zatnout tipec, jak to plánuje ta poslankyně v Rusku. Nač se něco učit, láska k vlasti je to hlavní.

Ještě bys měl podpořit ty Řeky. Správně to chtějí znárodnit a sebrat buržoustům majetky. Stejně si na ně poctivou prací nevydělali.

Tak se tam v tý Praze mějte Milošku dobře. A nenech se znechutit tou lumpenkavárnou. Ten soused reakcionář něco mekotal o tom, že z oprávněných voličů tě nevolilo 5 700 000 lidí, ale na něj si taky posvítíme.

A taky se zastaň toho Mynáře. Nač zveřejňovat kolik bere? Dělá pro Tebe a tak i pro nás záslužnou práci. Ať se spíš buržousti klepou před zveřejněním majetku sami, až budou muset!

S pozdravem

Tvůj fanoušek

P.S.

Ano, je to celé nadsázka. Ne, nemám Zemana rád. A ano, bohužel je možná prezentován názor některých lidí, jak to vidí. A to je sakra na pováženou.

 

Reklamy
 1. Petr J.
  02. února 2015 (9.01)

  Zemana taky nemusím, ale myslím že Vám chybí na téma Rusko a Zeman trochu nadhledu.

  Že má někdo skutečně názory na Zemana takové, jak jste je v nadsázce popsal, je fakt. Ale nemyslím, že by to bylo na pováženou. Chtěl byste lidem diktovat, co si mají myslet? To snad ne…

  • 02. února 2015 (9.08)

   Určitě nechci nikomu diktovat, co si má myslet. Ale srandu si z nich dělat můžu. Konec konců, jeden ze štítků článku je „nadsázka.“

   • Petr Pelikán
    02. února 2015 (11.16)

    Četl jsem Váš dnešní komentář u Bavora. Napsal jste to i za mě.

   • 02. února 2015 (11.19)

    Však to znáte z Cimrmanna. „Jdu, vidím prosťáčka a nedá mi to…“
    (Sakra, to jsem zvědav kdo se teď zase urazí.)

   • Petr Pelikán
    02. února 2015 (11.31)

    Jen aby Vám to pan Bavor nevytkl jako toleranci „nacistů“?!

   • 02. února 2015 (13.52)

    On v tuto dobu ještě ne, ale ostatní se rozjeli. Zkusil jsem odpovědět, ale znáte to o tom hrachu, házení a zdi, že?

   • Petr J.
    02. února 2015 (16.36)

    Jo, jo, to jo. Já to pochopil. Psal jsem o tom dovětku, co je dokonce psán tučně. Fakt si myslím, že trochu nadhledu by, co se týká těch dvou témat, neuškodilo a vyjádření, že to, že má někdo na Zemana názor, který tu parodujete, je „na pováženou“, je trochu… No nevím. Jde mi o to, jak to vyznělo: „Máte jiný názor? Hmm, to je na pováženou.“ To jste asi napsat nechtěl, ale na mě to takový dojem dělá a moc mi to k Vám nesedí.

  • Petr Pelikán
   02. února 2015 (11.14)

   Při posouzení skutečností je skutečně třeba nadhledu. Smutnou skutečností ale je, že tento nadhled právě u adresáta dopisu chybí.

   Úřad presidenta ČR neobsahuje toliko výkonnou moc, o to více by ale měl být morálním hlasem pro společnost, jednajícím s nadhledem a uvážlivě. Mezi vysloveným osobním názorem soukromého člověka a vysloveným názorem hlavy ČR existuje velmi podstatný rozdíl.

   • Petr J.
    02. února 2015 (16.49)

    Z toho mi plyne, že pokud bych se stal prezidentem, měl bych na výběr ze dvou možností:
    1. Nemít svoje názory
    2. Mít svoje názory, ale neříkat je (případně říkat nějaké cizí názory)
    Ani jedno se mi nelíbí.

    Mně se taky nelíbí, jak svoje názory prezentuje, ale neberu mu je. A nesouhlasím, že by prezident měl být morálním hlasem. Stejně tak nesouhlasím, že tím, jak se Zeman chová, tak znevažuje ten úřad (jak jsem taky někde četl). Znevažuje jenom sám sebe. A jeho zvolení ve volbách vypovídá především o tom, jak to tady vypadá celkově (jak mezi elektorátem, tak mezi „elitou“, co se ten elektorát pokouší zaujmout, aby je zvolil)…

 2. 02. února 2015 (16.36)

  podstatný rozdíl .. ano, souhlasím. Škoda, že to zapomněli p.Zemanovi říct

  • 02. února 2015 (17.13)

   PS: byla jsem se podívat u bavora – mno, jsou lidé, jejichž uvažování Je na uváženou. Pobavila jsem se myšlenkou návrhu diskuzních témat:“vietnamštinu (němčinu, polštinu) do škol“; kdo dřív vyhlásí nový stát na území (zatím) Česka (Poláci, Vietnamci, Němci)? Nebudu to dělat. Bavorov – to je šaľeny dum.

 3. 02. února 2015 (17.44)

  WordPres si s vlákny komentářů hraje jak vítr s podzimním listím. Proto upřesňuji, že tento komentář je k Petru J.

  Ano, paroduji názor některých lidí na presidenta. A že tuto situaci považuji za neskutečnou, jak píši, na pováženou, neznamená, že jim jí chci brát. Ale protože je to moje právo, tak na tuto skutečnost poukazuji. Protože jí za nebezpečnou považuji.
  Nekritické přijímání nějakého názoru totiž, podle mého názoru, nebezpečné je. Tihle lidé jsou líní si nejen zkusit zjistit jiné názory na věc, ale odmítají o nich i jen uvažovat. A to je to co je nebezpečné.

  A dál.

  Pokud si pustím hubu na špacír já a nebo Vy a budeme plácat hlouposti, je to naše věc a zase tolik se nestane. Maximálně nám někdo řekne, že jsme debilové.
  Že by měl být president a vůbec kdokoli nějakým morálním hlasem také nesouhlasím, ale to je Váš a nebo můj názor. Řada lidí to tak nebere a poví si to co ten fiktivní fanoušek v dopisu. A i to je důvod, proč jsem ho napsal.
  Říká se, že majetek zavazuje. Ale tím není nutně míněno vlastnictví peněz, továrny a nebo dolu. Domnívám se, že jím je i vlastnictví veřejného úřadu. Byť dočasné.

  No a abych to trochu odlehčil. Snad si to nový president bude uvědomovat až bude provozovat hovory z Lán bazénku (viz odkaz).

  • Petr J.
   02. února 2015 (20.28)

   Já to chápu a v podstatě souhlasím. Jenom mi z toho „na pováženou“ trochu zamrazilo. Vaše právo na názor, nebo na napsání parodie na jiný názor Vám taky neberu, to je snad jasné.

   Já nevím proč, já mám trochu problém, když někdo (obecně) hodnotí názory jiných. Sám se tomu snažím vyhýbat, jak jen to jde. Prezentovat svoje názory, nabídnout své řešení, svůj pohled na věc, proč ne, ale dál ne. Už parodie na názor je podle mě na hraně. Ale záleží na vkusu. Boj proti názorům je něco, co mi smrdí…

   Už jsem to tu psal – nevolil jsem ho, i když jsem ho považoval za menší zlo v druhém kole. Hubu na špacír si pouští, o tom žádná. Jde o to, co nám vadí víc – forma nebo obsah, případně obojí. Mně vadí většinou obojí, i když s obsahem jsem už několikrát souhlasil. Beru to právě s nadhledem – je prezident, lidi si ho legitimně zvolili a bohužel to s ním asi budeme vydržet do konce jeho volebního období, pokud ho neskolí nějaká další viróza. A upřímně: mám strach z další volby (pokud bude zase přímá) a zrovna pán od bazénku by klidně mohl mít šanci. Stačí si připomenout, co za panoptikum bylo ve hře při první přímé volbě. Nedovedu si přestavit, kdo se přihlásí příště. Herci z Růžové zahrady? Určitě by měl některý z nich (a to nevím ani kdo tam hraje) šanci….

   • 03. února 2015 (0.21)

    Takže Vás asi příliš neuklidní tento odkaz, který hovoří o tom, že do toho asi půjde Škromach.
    Vím, jsem pěkná svině, tohle napsat na noc.

 4. Standa
  02. února 2015 (18.30)

  Miloši zase jsi lhal, neboť Winston Churchill se nikdy s Hitlerem nesešel ani v roce 1938. To by bylo pod jeho úroveň šlechtice. On byl proti mnichovské dohodě od samého počátku a krátce po ni prohlásil už jako premiér :“ S Hitlerem budu mluvit až bude kapitulovat!“ Miloši, více si už nevymýšlej, raději čti a mluv pravdu. Vím, že Ty nás nemáš rád, protože v Libereckém kraji jsi volby prohrál. Standa a Dáša Jablonec nad Nisou.

  • 02. února 2015 (19.32)

   Vy jste asi Stando příslušníkem nějaké lumpenkavárny. Raději si dostudujte fakta a nevycházejte z článků fašistického novináře Peroutky.

   Tak asi takhle by Vám Milouš odpověděl. Jinak díky za komentář.

   • 02. února 2015 (20.38)

    PS: ad kchodl u bavora – není žádný zákaz ruštiny, ani ruských škol – fungují běžně, jako dosud .. ale to je s vícero informacemi, které tam šíří :/

 5. Báša
  03. února 2015 (11.09)

  No, já bych v případě tohoto článku asi použil (rozhodně ne ve zlém, jen pořád nemůžu přijít na to, proč se mi to nelíbí – a to mám o Zemanovi informace, které dozajista nemáte) onen Voltairův výrok směrem k panovníkovi: „Sire, ta báseň je Vás hodna“.

 6. miroslav
  16. února 2015 (18.42)

  Jaký pán taký krám. Jaký národ takovej president.Bohužel.

  • 16. února 2015 (18.54)

   Obávám se, že se blížíte pravdě. Bohužel. Ale doufám, že se přeci jen pletete.

 1. 05. února 2015 (0.00)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: