Úvodní stránka > Z domova > Miloš Zeman není agentem Moskvy. Máme důkaz.

Miloš Zeman není agentem Moskvy. Máme důkaz.

agentV poslední době se různě po internetu množí názory, že Miloš Zeman je bojovníkem v žoldu Putina a Moskvy.

Domnívám se, že je nutno se podívat na to, zda je tomu skutečně tak.

Z dobře informovaných zdrojů se mi doneslo, že Hrad se bohužel v současné době nemůže věnovat vyvracení uvedené lži. Důvody jsou vcelku jasné. Kompletní sestava Hradu, včetně najatých externistů, je v současné době maximálně vytížena hledáním článku „Hitler je gentleman“ od Ferdinanda Peroutky.

Dle některých zdrojů je sice článek již nalezen, ale jeho zveřejnění ztroskotalo. Důvody toho, že článek nebyl dosud zveřejněn, jsou v zásadě dva.

Prvním důvodem je požadavek jednoho z autorů, aby byl uveden, když ne jako autor, tak minimálně jako spoluautor a nebo aby do článku byla alespoň zařazena pasáž, kde Peroutka cituje jeho výroky.

Tato cesta, jakkoli se může zdát schůdná, byla zamítnuta expertkou na internetové vyhledávání Jelenou Vičanovou,  která údajně hledala na Gůůůglu a zjistila, že by některý šťoural, který nemá rád pana presidenta a je v žoldu západního kapitálu, mohl zjistit, že Ferdinand Peroutka zemřel v roce 1978  a autor nalezeného článku se narodil až v roce 1979.

Druhým důvodem pak byla ta skutečnost, že druhý potenciální autor chtěl do článku zakomponovat pasáž, která by zněla přibližně takto: „Vím, že to co nyní píši jen dokazuje, že jsem jen obyčejná novinářská žumpa a póvl.

Zde hradní analytici prosadili svůj názor, že by mohlo být pochybováno o autorství takové pasáže jakýmkoli novinářem a mohl by být dle této pasáže skutečný autor identifikován.

Z výše uvedených důvodů je jasné, že Hrad je nyní zaneprázdněn hledáním onoho článku a nemůže se věnovat jiným záležitostem.

Rozhodl jsem se tedy vyvrátit onu lež o tom, že Zeman je agentem Moskvy vlastními silami.

A musím konstatovat, že se mi to nejen povedlo, ale nebylo to vůbec složité. Stačilo totiž jen prohledat internet a využít Jelenou Vičanovou doporučovaný Gůůůgl. A hle – nalezeno.

Již 5. května minulého roku vyšla na serveru Novinky.cz zpráva, že Vladimír Putin podepsal zákon proti vulgaritám.

Vysoké pokuty a zákaz činnosti až na tři měsíce hrozí každému, kdo připustí šíření vulgarit, jejichž seznam dal podle agentury ITAR-TASS dohromady nezávislý panel odborníků.

zdroj

Je jasné, že uvedené nařízení, jak je popsané v odkázaném zdroji, v žádném případě nemůže podporovat „kundování“ a další verbální projevy Miloše Zemana. Dalo by se říci, že Zeman je uvedeným zákonem postaven do stejné skupiny jako například jeho oblíbená skupina Pussy Riot (překlad Google = kočičí povstání; překlad Zeman = kundí povstání).

Uvedené každému jasně dokazuje, že Miloš Zeman není agentem Moskvy.

Naopak se můžeme v kontextu zmíněného zákona domnívat, že agenty Moskvy jsou veřejná média, která již nezprostředkovávají kontakt presidenta s občany. To dokazuje, že ČRo již nevysílá oblíbený humoristický pořad „Hovory z Lán.“

Tento pořad je nyní přinášen díky deníku Blesk. Toto rozhodnutí mi nakonec připadá vhodné. Konečně se totiž „Hovory z Lán“ v podobě, v jaké jsou nyní prezentovány, dostaly do média své úrovně.

Na závěr je dobré si připomenout i to, že Miloš Zeman se aktivně zajímá o všechny aspekty života lidu v podhradí a poskytuje vždy jen hodnotné rady.

milos-zeman-koureni

 


Poznámka pro hnidopichy. Všimněte si prosím štítku „nadsázka.“ Pokud tedy víte co to je.

Reklamy
Rubriky:Z domova Tagy:, ,
  1. Petr J.
    16. února 2015 (10.18)

    Ach jo. Já Vás chápu, nemáte ho rád. Ale tyhle filipiky jsou IMHO zbytečné.

    Ale abych jenom nekecal: Váš způsob, jak poznat, že je někdo (včetně Zemana) ruský agent, byl poněkud amatérský. Vy byste měl vědět, že nejlepší způsob, jak odhalit agenta cizí mocnosti (a nejen to), je SIDERICKÉ INFORMAČNÍ KYVADÉLKO. Kam pro další informace, snad nemusím ani psát… 🙂

  1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: