Úvodní stránka > Z domova > Ondráček rezignoval. No a co?

Ondráček rezignoval. No a co?

Komunistická mlátička Ondráček rezignoval z funkce předsedy sněmovního výboru pro kontrolu GIBS.

Mohlo by se slavit, zdá se, ale pravda je taková, že je to vlastně docela jedno. To, že se totiž stal Ondráček předsedou komise není to důležité. Důležitý je ten fakt, že se vůbec mohl dostat do pozice ze které mohl na tuto funkci kandidovat.

Problém tedy není komouš v důležité funkci. Problém je naše absolutní nevypořádání se s minulostí. Společnost nedokázala komunistům a levici obecně vystavit generální stopku a situace okolo Ondráčkovy volby je jen třešinkou na tom páchnoucím dortíku. Mimochodem, ministr vnitra ze stejného pluku nevadí?

Příznivce komunistů a i ostatních levicových teorií jsem vždy považoval za dvě sorty lidí. Mladé snílky, kteří ještě nemají rozum a dospělé idioty. No a ještě je tu doplněk – prospěchářské skety.

Jako příznivec ANCAPu jsem poměrně dalek toho, zakazovat myšlenky. To že je někdo debil (rozuměj levičák) není a nemělo by být trestné. Ale mělo by být v zájmu všech rozumných lidí ukázat těm ostatním, že se pletou a levici aktivně bojkotovat.

V tomto úhlu pohledu nevítám ani tak to, že Ondráček šel do hajzlu, jako reakce jeho a jeho bandy komundírů. Ukázali totiž v plné nahotě to, že není ani náhodou pravda to, že by se změnili. Ani náhodou. Je to pořád stejná levičácká sebranka.

Když v roce 1989 Štěpán reagoval na studentské stávky tím, že děti na ulici nebudou určovat politiku strany, byl čas poslat je kompletně do hajzlu. Dnes vidíme, že to vyšlo jen částečně. Když dnes Ondráček žvaní něco o tom, že ho nezajímá pár křiklounů na ulici je čas to dokončit. A poslat do toho hajzlu nejen jeho, ale celou jeho partičku. Nejen komančskou, ale levicovou kompletně. Aby jednou nebylo pozdě.


Článek vyšel původně v magazínu Abeceda kde ho naleznete na tomto odkazu.

 1. Martin
  14. března 2018 (20.08)

  Samozrejme ze by vsichni komousi meli tahnout tam kde Slunce nesviti, ale kdyz ho zvolili, tak neni co resit. Lidi bohuzel navolili komouse do parlamentu. Parlament bohuzel navolil Ondracka.

  Volicu komousu jsou stovky tisic, co je proti tomu par kriklounu?

  Parlament zvolil Ondracka. Ted nekteri jeho clenove svolavaji kriklouny. Proc nehlasovali proti? Bud meli neco dulezitejsiho na praci nez pracovat nebo se jim to ted hodi.

  Navic si myslim ze na takovou pozici se nehodi zadny policajt, ani byvaly. Nekdo kdo se v tom vyzna a pritom k nim nepatri, treba advokat by byl mnohem lepsi.

  > A poslat do toho hajzlu nejen jeho, ale celou jeho partičku. Nejen komančskou, ale levicovou kompletně.

  To by bylo moc hezke, ale nesmeli by to zapomenout ani „pravicovou“ TOP09 a dalsi mimone.

  Aktualni kriklouny podporovat nebudu. Je prilis videt ze slouzi tem co pri volbach prisli o koryta.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: